• Ogłoszenie:

wirus stron www?

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

wirus stron www?

Postprzez Fiasco 15 Cze 2005, 20:22

reklama
Witam!
Jestem tu nowy, więc prosze wybaczyć jeśli mój problem wyda się and wyraz błahy, głupi itp

Moim problem jest to, że pewne strony www mi się włączają a pewne nie (nie włącają mi się np. wszystkie z końcówką jp i niektóre z com) Próbowałem użyć programu antywirusowego - ok, okazało sie mam pare trojanów, ale boje sie usuwać wszystkie...
tyle że problem nie zniknął, strony dalej się nie chcą wyświetlać, co gorsza wydaje mi się ze to"cos" przechodzi na kolejne...
Z łączami wszystko w porządku, więc nie wiem co to moze byc...

Czy ktoś moze spotkał się juz z takim problemem i mógłby posłużyć radą?
Byłbym wdzięczny

tak przy okazji, to obsługuje windows millenium
Fiasco
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 15 Cze 2005, 20:08



Postprzez Robertj 16 Cze 2005, 20:13

Fiasco napisał(a):okazało sie mam pare trojanów, ale boje sie usuwać wszystkie...

Usuń wszystkie jakie znajdziesz, przeskanuj spybotem i ad-aware, też usuń wszystke smieci jakie te programy znajdą. Linki do tych programów znajdziesz na forum.

Możesz wkleić jeszcze loga z HiJackThis, opis co i jak jakbys nie wiedział. http://forum.programosy.pl/hijackthis-gtobsuga-i-umieszczanie-loga-vt9452.html
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości