• Ogłoszenie:

W32.Sober.O@mm

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

W32.Sober.O@mm

Postprzez Adam-AND1 03 Maj 2005, 14:02

reklama
mam nortona internet security 2005 z najnowsza bazą wirusów i na tray'u cały czas miga mi ikonka z internet securit'a i pisze że komp nie jest chroniony przed wyżej wymienionym wirem :/ eh - a gdy klikne na przycisk "chroń teraz" program chce aktualnizować baze wirów mimo iż jest ona obecnie najnowsza ... ale mniejsza z tym po chwili skanowania w poszukiwaniu nowszej bazy wirów wyskakuje błąd : "Fukcja alert infekcji nie jest w tej chwili w stanie ochronić komputera przed nowymi zagrożeniami. Należy uruchomić usługę LiveUpdate, klikając dwukrotnie ikonę Pulpitu, a następnie ikonę LiveUpdate. " potem podany jest link i jakiś numer 5004,1005 a to jest ów link http://service1.symantec.com/SUPPORT/nip.nsf/docid/2004091314393436?OpenDocument&src=_mi&product=Norton%20Internet%20Security&version=8.0&language=english&module=5004&error=1005&build=Symantec
ma ktoś jakiś pomysła jak rozwiązać problem ? z góry dzięki ... pozdro for all
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez Magik 03 Maj 2005, 14:28

W wersji 2005 wprowadzono cos na wzor alertu z McAfee IS.....Mozliwe ze jestes informowany o nowych zagrozeniach ale ejszcze Symantec nie stworzyl szczepionki...Pozcekja "chwile"

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości