• Ogłoszenie:

w jaki sposób ściągać z netu filmy i gry?

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

w jaki sposób ściągać z netu filmy i gry?

Postprzez oliho 27 Kwi 2005, 14:48

jak poza torrentami mozna ściągac z netu gry , filmy,aplikacje ,itd? czy jest to trudne?jakich progsow używac i jakie strony najlepiej w tym celu odwiedzac?jesli byl podobny temat to przepraszam (moze żle szukalem...) z gory wielkie thx!
Awatar użytkownika
oliho
~user
 
Posty: 110
Dołączenie: 17 Lut 2005, 16:47
Pochwały: 3



Postprzez Marcin1 27 Kwi 2005, 14:52

Ja (i wiekszość osób) polecam emule http://www.emule-project.net

i strone z linkami http://www.osloskop.net
Marcin1
~user
 
Posty: 255
Dołączenie: 09 Sty 2005, 13:07
Miejscowość: Kaliska
Pochwały: 12



Postprzez aversion 28 Kwi 2005, 22:11

Ja osobiście do ściągania filmów i gier używam prograu flashfxp oraz flashgeta znajdziesz je tu

flashfxp
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.flashfxp.ws/zip/FlashFXP_31_RC1_Setup.exe


flashget
Kod: Zaznacz wszystko
ftp://download.idg.pl/32822/vol2/w95/ftp/flashget/1.65/fgf165.exe


a linki z filmami i grami znaleść można na forach no i w googlach oczywiście
Awatar użytkownika
aversion
~user
 
Posty: 107
Dołączenie: 23 Mar 2005, 23:34
Pochwały: 4



Postprzez szpakos 28 Kwi 2005, 22:22

emule RuLeZzz :P
ja takze uzywam emula, choc jak nie masz przekierowanych dobrze portow to sobie nie posciagasz tak jak trzeba, ale ogolnie jest super....
szpakos
 



Postprzez MUTOPOMPKA 28 Kwi 2005, 23:02

szpakos napisał(a):ja takze uzywam emula, choc jak nie masz przekierowanych dobrze portow to sobie nie posciagasz tak jak trzeba, ale ogolnie jest super....

Ku Ku... Nie musisz mieć przekierowanych protów, jak masz zewnętrzne IP (jak ja). Porty przekierowujesz wtedy, gdy masz bloknięte przez Admina w sieci (o ile będzie Ci chciał to zrobić).
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez szpakos 29 Kwi 2005, 00:03

no tak ale wydaje mi sie ze malo kto ma sam neta tak jak Ty (podejzewam ze tylko bogacze)... choc neo jest teraz w miare tanie ale wtedy szyko mozna zapchac łacze bo powprowadzali jakies ograniczenia...


MUTOPOMPKA napisał(a):Porty przekierowujesz wtedy, gdy masz bloknięte przez Admina w sieci (o ile będzie Ci chciał to zrobić).



z tym sie nie zgodze bo jesli ktos ma rutera to w wiekszosci przypadkow ma od poczatku zablokowane porty...
szpakos
 



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Kwi 2005, 00:11

szpakos napisał(a):no tak ale wydaje mi sie ze malo kto ma sam neta tak jak Ty (podejzewam ze tylko bogacze)... choc neo jest teraz w miare tanie ale wtedy szyko mozna zapchac łacze bo powprowadzali jakies ograniczenia...

Ale ja rzeczywiście to "bogacz".... Łącze DSL 1Mbit w Dialogu w całości dla mnie a kosztuje mnie 121 zł brutto/miesiąc. I jak za Download 128kB/s i upload 32kB/s (a chyba będę miał upload 64kB/s) to dużo?
I co najważniejsze: zero limitów, stałe IP. Jak za taką cenę -> to tanio...

Ale powracając do tematu: jak ściągać? Ano z głową.... I umiejętnościami. Odrobina zapału, szukania i znajdziesz wszystko... Tylko trzeba szukać.. Szukać wytrwale i swoimi metodami, które każdy z Nas ma... Ale czy je ujawni? W to już wątpię!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nigote7375 oraz 11 gości