• Ogłoszenie:

2 problemy z pendrive toshiba 64gb

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

2 problemy z pendrive toshiba 64gb

Postprzez MrReveli 02 Sie 2013, 21:51

reklama
Witam otóż wczoraj kupiłem pen drive 64Gb Toshiba gdy chcę włożyć plik o 5gb pisze że za mało miejsca na dysku bleble.Ok przeczytałem że trzeba zrobić format pendrive.Ok to kliknąłem zasady i to drugie zaznaczyłem ok i klikam format i nic i odłączyłem pen od kompa i z powrotem podłączyłem tylko że teraz wogóle go nie wykryło był on zawsze na dysku m
i nieraz on z znikał a nieraz był ale gdy kliknąłem właściwości to było 0 bajtów.Dobra wziąłem to drugiego kompa lapka vista ok włożyłem wczytało pisze 62gb ok chce format zrobić klikam na ten format ndfs coś takiego noi i szybkie formatowanie i po chwili pisze że Windows nie może sformatować coś takiego nie pamiętam jak to pisało i nie wiem teraz co robić ten komp nie wykrywa pendrive a tamten nie umie sformatować. Niewiem co robić czy to wina pendrive jak tak to go oddam.
MrReveli
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Sie 2013, 21:46



2 problemy z pendrive toshiba 64gb

Postprzez razor_71 12 Sie 2013, 19:01

Następnym razem jak będziesz zamieszczał posta to postaraj się ogarnąć ortografię i składnie bo piszesz z trzepaka na podwórku. Twoje pendrajwy toshiby to pewnie tanie buble z allegro, które mają pojemność maksymalnie 4 gb. Po formatowaniu straciły swoją magiczną pojemność i są już do wyrzucenia :)
I'm the good guy here to save your world
Awatar użytkownika
razor_71
~user
 
Posty: 1623
Dołączenie: 15 Sie 2005, 11:31
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 79




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości