• Ogłoszenie:

Program do odtwarzania filmów

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do odtwarzania filmów

Postprzez Darom 24 Kwi 2017, 16:46

reklama
Czy windows 10 ma jakiś program do odtwarzania filmów DVD z płyty ? Tak, żeby nie trzeba było instalować czego dodatkowego. Podobno jest darmowy windows dvd player ale nie wiem czy to prawda. Jeśli niema to jaki program do oglądania filmów byście mi mogli polecić ?
Zainstalowałem kmplayer 3.0.30 bez dodatkowych kodeków i próbuje wlaczyć ten film z plyty z folderu video_ts i niechce mi się film wlaczyc. Mam czarny obraz w kmplayer i pisze "rozpocznij odtwarzanie".
Nie instalowałem po drodze zadnych kodeków w trakcie instalacji kmplayer. Czysty tylko sam odtwarzacz kmplayer zainstalowałem i film nie idzie. Może mi ktoś pomoc ?
Trace już pomalu cierpliwość :(
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Program do odtwarzania filmów

Postprzez marcin19 24 Kwi 2017, 17:54

sprobuj http://www.programosy.pl/program,vlc-media-player.html
Podpis:
Opcjonalny podpis, który może pojawiać się na dole Twoich wiadomości.
marcin19
~user
 
Posty: 921
Dołączenie: 01 Lip 2006, 11:43
Pochwały: 22



Program do odtwarzania filmów

Postprzez Darom 24 Kwi 2017, 18:46

Program VLC zawiera błędy. Ostatnia jego wersja jest z grudnia tamtego roku. Brak w nim przewijania filmu strzałkami i niema zooma i wiele innych rzeczy. Szukam czegoś lepszego. Czy ktoś może mi pomóc ?
Czy mogę zainstalować na windows 10 to: http://www.download.net.pl/jak-przywrocic-windows-media-center-do-windows-10/n/7358/
Czy lepiej nie ingerować w windows 10 ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Program do odtwarzania filmów

Postprzez Garu 24 Kwi 2017, 22:06

To trzecie forum z tym pytaniem.
Zainstaluj smplayer. Ma kodeki. Darmowy.
Image
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości