• Ogłoszenie:

Ready boost

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Ready boost

Postprzez wit8765 28 Lut 2017, 13:30

reklama
Czy stosowanie technologii Ready Boost w Windows 10 ma sens?/mam 2Gb ram/.
wit8765
 



Ready boost

Postprzez Kllub 18 Sie 2017, 03:45

Polecam ciekawym poczytać w internecie wrzucając niektóre hasła np. do Wikipedii. Z tego co udało mi się ustalić jeżeli masz 2GB RAM to na pewno odczujesz różnicę. Mniejszą przy systemie 32 bitowym (ograniczenie możliwego do wykorzystania RAM-u do 3 MB) ale przy 64 bitowym procesorze i załadowanym systemie 64 bitowym możliwość ta wzrasta wielokrotnie. Gdyby nie ograniczenia twórców systemu Windows, możliwe do wykorzystania staje się aż 128 GB pamięci operacyjnej przy założeniu proc. 64 bitowy i system 64 bitowy. W WinXP64 producent ograniczył możliwość wykorzystania RAM-u do 8GB. Oprócz w/w ograniczeń to twórca programu, który to umożliwia i oczywiście sprzęt USB czy SD.
Kllub
 



Ready boost

Postprzez krystian3w 18 Sie 2017, 10:41

Myślę że lepiej sprawdzi się plik wymiany z ustalonym rozmiarem. Ja nie czułem różnicy jak używałem pendrive a zwiększonego pliku wymiany.
Podejrzewam że dysku SSD nie masz.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość