• Ogłoszenie:

Dwa routery o multiroom

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Dwa routery o multiroom

Postprzez nano88 19 Paź 2016, 13:58

reklama
Witam,
Posiadam na piętrze w pokoju router sagem fast 2704, do stacjonarnego podłączony kablem a na dom sygnał idzie Wifi. Na dole mam dekoder Multibox+ do którego podłączyłem kablem router TP-Link TL-WR702N, pracuje w trybie domyślnym AP - nic nie ustawiałem. Na piętrze mam drugi tv i dekoder wifibox+ ten łapie sygnał z obu sieci ale połączony jest z TP-Linkiem bo tak musi być. Rzecz w tym że na takich ustawieniach nie działa internet żeby móc korzystać z nc+go TV lub połączyć się poprzez wifi w tv. Jak to wszystko ustawić? Da radę tak żeby również działał internet na telefonie bo na dole słabszy zasięg.
Próbowałem ustawić tryb Bridge ale po odłączeniu routera TP od komputera i podłączeniu do dekodera internet przestaje działać. Próbowałem tryb Client ale to samo. Przywróciłem do ustawień fabrycznych bo nawet nie mogłem zalogować się ponownie do panelu. Już nie wiem jak to ustawić żeby działało poprawnie.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
nano88
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości