• Ogłoszenie:

Problem z usb pliki raw

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Problem z usb pliki raw

Postprzez robertsz68 31 Sie 2016, 17:39

reklama
Witam i proszę o pomoc , mianowicie chodzi o to że podłączyłem dysk usb do telewizora aby poogląda filmy w pewnym momencie obraz sie zaciął odłączyłem pena i próbowałem podłączyc go do komputera pokazało mi polecenie formatowania dysku niestety okazuje sie ze nie moge sformatowac dysku ,po wypróbowaniu poleceń dik part itp jedyne do czego doszłem to to ze dysk ma pliki RAW i system nie może nic z tym zrobic. pendrive ma 65 GB.Czy jest jakis sposób na naprawienie tego ???
robertsz68
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 31 Sie 2016, 17:27



Problem z usb pliki raw

Postprzez leegree 01 Wrz 2016, 21:13

Zapewne masz na myśli, że dysk ma system plików RAW, nie pliki RAW. To znaczy że nie jest sformatowany, czyli nie ma żadnego systemu plików. Spróbuj narzędzia HP USB Disk Storage Format Tool - bardzo łatwo je znaleźć w internecie.
Image
leegree
~user
 
Posty: 379
Dołączenie: 21 Paź 2008, 19:46
Miejscowość: Głuchołazy PL/Warrington UK
Pochwały: 37



Problem z usb pliki raw

Postprzez Robert 02 Wrz 2016, 14:03

robertsz68 napisał(a):Czy jest jakis sposób na naprawienie tego ???

Bardzo prostą metodą jest również próba formatowania na innym komputerze. A jeśli zawiedzie to dopiero używanie narzędzi dyskowych.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości