• Ogłoszenie:

Android - kopiowanie przez sieć domową na external sd

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Android - kopiowanie przez sieć domową na external sd

Postprzez adashko 26 Sie 2016, 21:51

reklama
Hej, czy jest możliwość kopiowania plików przez sieć domową na kartę zewnętrzną telefonu z nowszym androidem bez roota? (np. pc => andro)
Właśnie przeczytałem, że wraz z wersją 4.x.x andro (nie pamiętam dokładnie) została zablokowana taka możliwość z aplikacji zewnętrznych w telefonie (ja zawsze używałem ES File Explorer), co IMO jest trochę bez sensu, bo przecież można to zrobić używając kabla do połączenia pc z telefonem.

Mam co prawda na telefonie jakąś aplikację systemową "Pliki", ale przez nią nie mogę łączyć się z siecią domową (mogę wyłącznie przerzucać pliki z pamięci wewnętrznej telefonu na zewnętrzną).
Zawsze można też skopiować apką zewnętrzną przez sieć pliki najpierw na pamięć wewnętrzną, a dopiero później zewnętrzną przez tę apkę systemową, no ale jest to trochę uciążliwe, stąd moje pytanie.

Z góry dzięki za pomoc :wink:
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Android - kopiowanie przez sieć domową na external sd

Postprzez joys12 27 Wrz 2023, 08:30

Learn Brother printer reset factory settings with our step-by-step guide. Whether you're troubleshooting issues or starting fresh, our instructions make the process easy and hassle-free.
joys12
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Wrz 2023, 07:50




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości