• Ogłoszenie:

Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Postprzez bladi1492 22 Sie 2016, 12:29

reklama
Witam,
nie jestem pewny czy w dobrym dziale zakładam temat, i czy nie powinien być w "pogaduchach", przechodząc do sedna, czy ktoś jest posiadaczem telefonu Microsoft Lumia 650 ? , gdyż jestem przekonany do systemu Windows Phone i telefon Lumia 650 był by moim kolejnym telefonem od Microsoftu aczkolwiek na chwilę obecną posiadam telefon Lumia 525 i muszę przyznać że ma okropnie działający dotyk, i w sieci czytałem że nie jestem jedyną osobą która się na to skarży, telefon po łatce która miała naprawić ten problem, dalej ma problemy z dotykiem nawet po wgraniu Windows phone 10, gdzie podczas pisania sms ma się chęć rzucić dany telefon o ścianę gdyż albo nie wciska litery, lub wciska inna albo żądaną lecz kilkakrotnie, dosłownie pisanie sms jest męczarnią. Tak więc moje pytanie jest takie: jak wygląda sprawa dotyku w modelu Lumia 650 ?
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Postprzez mapi 27 Sie 2016, 14:49

Cześć
Mam służbową Lumię 650 - zero problemów z dotykiem.
Prywatnie bym jej nie kupił, bo to, co ma super to wygląd, reszta - ruchome i trzeszczące "plecki", bateria wystarcza na 1 dzień i praktycznie brak synchronizacji z firmową pocztą, na czym mi najbardziej zależało.

Autor postu otrzymał pochwałę
mapi
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 29 Sie 2015, 14:19
Pochwały: 1



Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Postprzez bladi1492 27 Sie 2016, 17:17

Dziękuje :) za odpowiedź, co do synchronizacji Lumi z pocztą, posiadam nadal jeszcze lumie 525 i czy to system Windows 8, czy Windows 10 to na jednym i drugim mam synchronizowaną pocztę prawidłowo. Fakt trzeba przetestować kilka apek która w końcu będzie prawidłowo działać ale jest to do osiągnięcia.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Postprzez Robert 03 Wrz 2016, 13:24

bladi1492 napisał(a):obecną posiadam telefon Lumia 525 i muszę przyznać że ma okropnie działający dotyk

w tej serii źle działający dotyk był sprzętową wadą fabryczną , której MS nie załatał dobrze softowo, ani nie wymieniał złych telefonów.

Co do 650, kompletnie nieopłacalny telefon, polecam rozejrzeć się z Androidem, mówię to ja, zagorzały fan Windows phone 8, natomiast to co MS odstawił z tym systemem i z W10 mobile woła o pomstę do nieba
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Postprzez bladi1492 03 Wrz 2016, 23:21

Robert napisał(a):[...]natomiast to co MS odstawił z tym systemem i z W10 mobile woła o pomstę do nieba

Szczerze nie wiem co masz na myśli :) , posiadam na laptopie Win 10, na tel Win 10 i jestem bardzo zadowolony z tego systemu, działania jego, płynności i bez awaryjności bynajmniej w moim przypadku, system nie krzaczy się nie zacina :) no nie mam na co narzekać :)
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Zapytanie techniczno/praktyczne - microsoft lumia 650

Postprzez Robert 06 Wrz 2016, 23:17

Na mojej Lumii 730
- bateria trzyma sporo krócej niż w8
- zacina się
- telefon się grzeje

Jednak najbardziej chodzi mi o to, że niejako MS porzucił W10 mobile, ilość aplikacji jest nadal bardzo niska. Te telefony są b dobre tylko dla niewymagających użytkowników.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości