• Ogłoszenie:

Czy to są wirusy ? proszę o pomoc!

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Czy to są wirusy ? proszę o pomoc!

Postprzez Marcinlele 25 Lip 2016, 23:14

reklama
Witam, ostatnio skanując komputer (GDATA) wyskoczyło mi coś takiego co jest na obrazku, nie wiem czy są to wirusy, ale gdy sie je usunie, przy włączenia komputera się pojawiają, czy wiecie może, czy to wirusy ? bo nie mam pojęcia co z tym zrobić :( Proszę o pomoc dodam też, że chyba od kiedy mam to coś, dysk c zmienia mi zapełnienie raz jest wolne 170 gb raz 168 potem znowu 170 i tak się zmienia co jakiś czas, nie wiem co mam robić, proszę o pomoc
Tu jest zdjęcie: http://imgur.com/a/miJnH ( nie patrzeć na tego wirusa steam, bo GDATA, zawsze pokazuje, a to raczej nie jest wirus :|) Proszę was naprawde o pomoc, możecie sprawdzić czy też macie takie pliki. z góry dziękuje za każdą pomoc :) Dodam też, że program ADWCleaner nie wyszkuje mi żadnych wirusów
Marcinlele
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Lip 2016, 23:08



Czy to są wirusy ? proszę o pomoc!

Postprzez ordynat 26 Lip 2016, 08:39

Na obrazku nie widzę niczego niebezpiecznego.
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



Czy to są wirusy ? proszę o pomoc!

Postprzez AdamPL234 26 Lip 2016, 09:07

Steam nie jest wirusem, to tylko fałszywy alarm po stronie G Daty, przywróć plik z kwarantanny gdy tylko przeniósł to do kwarantanny.
AdamPL234
~user
 
Posty: 261
Dołączenie: 15 Sie 2015, 14:36
Pochwały: 4




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości