• Ogłoszenie:

Skad zdjecia w folderze temp

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Skad zdjecia w folderze temp

Postprzez moon12 29 Cze 2016, 11:17

reklama
Mam pytanie do osób ktore znają sie na komputerach lepiej niz ja :) Pytanie niestety ma żałosny, osobisty kontekst :) Jestem zażenowama, ale musze spytac .

Zdjęcia w folderze SAppdata/local/Temp
Skad sie biora? Z przeglądanmcyh stron czy zapisują sie tam zdjęcia ktore byly zapisywane na komputerze np z wiadomosci.
Szukalam na komputerze chlopaka naszego zdj. Nie pamietalam jak je wpisalam wiec w wyszukiwarkie wpisalam tylko jpg. W folderze temp znalazła,m od **uja zdjec lasek :)
Sa tam tez inne pliki w dziwnych formatach. Ale zadnych innych zdjec ktore moglyby pochodzic z przegladanych stron nie ma - gdyby to byly losowe zdj z przegladanych w necie stron byloby pewnie mnostwo sportowych i innych, ale tam niestety same Panie. Nie gwiazdy xxx z neta ktore moglby sobie sciagnac dla przyjemnosci - tylko normalne dziewczyny. Niekotre maja pojedyczne fotki, innych jest kilka. Dla mnie wyglada to jest zdjecia ktore po prostu mu wysylaly podczas jakichs rozmów.\\
Nie chce wyciagac pochopnych wniosków dlatego prosze o pomoc i pytam w jakis sposob trafiaja pliki do tego folderu??

Zawsze wydawalo mi sie ze to tymczasowe pliki z neta. No ale zdjec poza tymi o ktorych mowie nie ma tam zadnych.
Jednym slowem gada sobie za moimi plecami i robi ze mnie idiotke czy zdjecia z neta zapisuja sie tam losowo? :)

Dzięki :)
Mozna sie smiac jesli kogos to bawi :)
moon12
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości