• Ogłoszenie:

Dell monitor brak syngnału lenovo yoga pro 2

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Dell monitor brak syngnału lenovo yoga pro 2

Postprzez Bialko0019 28 Cze 2016, 12:12

reklama
Witam. Nie mam pojęcia, ale podłączam nowy monitor kablem HDMI -> Micro HDMI do Lenovo Yoga Pro 2 i Win 8.1 wykrywa mi monitor, rozdzielczośc itd, ale monitor krzyczy brak sygnału. Ruszałem kablem, ruszałem końcówkami, sterowniki mam najnowsze do grafiki (intel hd 4000) i nic, nie mam pojęcia.
Na innym komputerze, już hdmi -> hdmi ten monitor działa. Inny znów jak monitor do tego lenovo yogoa pro 2 podłączam, no to znów działa.
Dodam, że jak kliknę w Rozdzielczość ekranu "Połącz monitor" i wybiorę duplikuj ekran albo rozszerz, to ekran bryga (w monitorze i na komuterze) przez pół sekundy, i ekran (wielkość) się poprawnie zmienia na laptopie, a na monitorze za chwilę pojawia się brak sygnału..

Te monitory to seria dell. Możecie mi coś podpowiedzieć, co mogę zrobić? Dziękuję bardzo.

Dodano 01.07.2016 16:05:45:
Hej, i nikt nie ma pomysłu?
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bokovi3991 oraz 11 gości