• Ogłoszenie:

Laptop nie reaguje

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Laptop nie reaguje

Postprzez bozencia 26 Cze 2016, 12:17

reklama
Dziwne rzeczy dzieją się na moim lapku , zmniejszyly sie same wyszukiwarki ale strony sa ok ciagle wyskakuje mi taki prostokat przy pisaniu i brak polskich znakow nie wiem co zrobic :(

Jak w temacie. Wyszukane wyniki, i samo miejsce na wpisanie hasła jest za małe. Wiem, że normalnie można to zmienić trzymając ctrl i obracając kółkiem myszki. Działa to jednak, w moim przypadku, na wszystkich stronach, nawet tutaj, w google pomoc, ale nie w wyszukiwarce! Jest to doprawdy frustrujące jak wszystko pojawia się maciupkie na 1/3 ekranu, tak, że nic nie da się zobaczyć. Również wejście w ustawienia spełza na niczym - nie da się powiększyć niczego związanego z samą wyszukiwarką. Wszystkie, nawet wyszukane strony są w normalnej wielkości. Co może być przyczyną, i jak temu zaradzić?że być przyczyną, i jak temu zaradzić?
bozencia
~user
 
Posty: 90
Dołączenie: 30 Lis 2013, 19:50



Laptop nie reaguje

Postprzez ordynat 27 Cze 2016, 07:14

Jeśli to występuje w Internet Explorer - to zrób zwykłe "Przywracanie Systemu".
Jeśli na innej przeglądarce - to przeinstaluj ją.

Czy masz w ogóle zainstalowaną Javę?


Nawiasem mówiąc to temat nie pasuje do tego działu forum.
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości