• Ogłoszenie:

Wirus czy grafika konczy zywot

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Wirus czy grafika konczy zywot

Postprzez mik 25 Cze 2016, 01:15

reklama
witam...

mam takie objawy
https://www.youtube.com/watch?v=bZTUeF12FD4

pojawily sie niespodziewanie, nic nie instalowalem, nawet nie restartowalem kompa...

problem wystepuje zarowno na win 7 jak i win 10...
pelno "krzakow" zwlaszcza przy wlaczonej mozilli..
sterowniki przeinstalowalem, sprawdzilem oczywiscie roznymi antywirami, m.in. rescue cd bitdefender i kaspersky(tam problem nie wystepowal, jak i w biosie zadnych "krzkow" nie ma)
wydaje mi sie ze windows laduje sie dluzej tzn. dlugo jest czarny ekran z kursorem po zalogowaniu...win10 rowniez dluzej startuje..
filmy na yt chodza dobze ale w momencie kiedy pasek przewijania sie schowa- gdy jest widoczny krzacki wystepuja,
ciekawe jest tez to ze w mozilli wszelkie biale tlo jest pokrte czerwonymi pikselami, jednak jak wlacze np nottnik to tam na bialym tle nie ma nic..
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/bd6f12139f9ca1f9

teraz np mam komunikat sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność...jaja jakies

pomocy
mik
~user
 
Posty: 169
Dołączenie: 02 Wrz 2006, 00:49



Wirus czy grafika konczy zywot

Postprzez Łowca Androidów 25 Cze 2016, 11:10

Wygląda na to, że pada grafika.
1. Uruchom jakiś LiveCD - np Ubuntu i sprawdź jak tam wygląda sytuacja.
2. Wymontuj grafikę i jeśli nie jest na gwarancji to odkręć radiato i wyczyść starą pastę na chipsecie i nałóż nową - cieniuteńa warstewkę.
3. Jeśli pkt 2 ni epomoże to postaw system na nowo i sprawdx czy objawy zniknęły
4. Steroniki instaluj tylko od producenta - NIE UŻYWAJ ŻADNYCH PROGRAMÓW DYPU "Driver Genius" itp.
Jeśłi powyższe nie dały pozytywnych rezultatów graika do wymiany.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Wirus czy grafika konczy zywot

Postprzez mik 26 Cze 2016, 20:20

uruchomilem fedore, nie bylo zadnych problemow..
grafike przedmuchalem, jednak nie sciagalem radiatora, temp sa w okolicach 37-40st..
systemu wolalbym nie przeinstalowywac poniewaz mam licencje uczelniana i klucz juz stracil waznosc a juz nie studiuje..
sterowniki przeinstalowalem kilka razy czyscilem Driver Cleanerem -nic..
"krzaczenia" nie wystepuja tez w trybie awaryjnym..

zrobilem tez test pamieci k.graf -Video Memory stress Testem tez nic nie wykazal..

probowalem wlaczyc gta v , po ladowaniu, zaraz jak wlaczyla sie rogrywka wywalilo komunikat ze sterownik ekranu przestal dzialac...
mik
~user
 
Posty: 169
Dołączenie: 02 Wrz 2006, 00:49




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości