• Ogłoszenie:

Nie dziala indeksowanie dysku sieciowe windows 8.1

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Nie dziala indeksowanie dysku sieciowe windows 8.1

Postprzez Bialko0019 09 Lut 2016, 15:03

reklama
Hej, mam problem z dyskiem sieciowym. Łączę się z nim poprzez uruchom... 192.168.. i jest spoko. Jak próbuję wyszukać i wpisuje "kupon" to jeśli jestem w katalogu, w którym znajduje się plik - to plik jest znaleziony, ale jak gdzięs głębiej, to eksplorator szuka, szuka, szuka, pasek dochodzi do końca i nic się nie dzieje, przez długi czas. Na drugim kompie, z windows 8.1 działa bardzo dobrze - bez problemu mogę szukać w rekursywnie. WIndows Search w usługach włączone. Zmapowałem sobie ten dysk, ale nie mam opcji "indeksuj z tego dysku pliki i katalogi", może gdzieś dalej trzeba to ustawić? W opcjach indeksowania nie mogę dodać dysku sieciowe, bo nie mam jak go wybrać i zaznaczyć tam. Macie może jakieś pomysły? Zaznaczę, że na kompie w którym działa, to jest 8.1 , a na tym co nie działa jest 8.1 pro.

Dzięki! ;)
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36



Nie dziala indeksowanie dysku sieciowe windows 8.1

Postprzez Bialko0019 17 Lut 2016, 11:33

Nikt nie pomoże? :)
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości