• Ogłoszenie:

Pad manta przestał działać

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Pad manta przestał działać

Postprzez kamiledi15 24 Lis 2015, 16:25

reklama
Witam,
mam pada Manta MM815 PC/USB Pad. Mam go już parę lat i nigdy nie było z nim problemów. Miesiąc temu jeszcze działał i od tamtego czasu leżał nieużywany. Wczoraj go znów podłączyłem i komputer wcale go nie wykrywa - lampka się nie świeci. Kiedy podłączam go do innego portu, na chwilę lampka się zapala, trwa instalowanie nowego sprzętu, za chwilę komunikat, że zainstalowano pomyślnie i lampka znów gaśnie - ponowne podłączenie do tego samego portu nie powoduje już żadnej reakcji, nie ma nawet charakterystycznego dźwięku Windowsa, gdy coś się podłącza/odłącza od USB. Wciskanie przycisku analog nic nie daje, a zawsze powodowało włączanie/wyłączanie lampki. W menedżerze urządzeń widzę tylko nazwy w rodzaju ,,Generic USB HUB", nic, co by wskazywało na nazwę pada (podłączany do laptopa z Windows 7). Trochę dziwne, że jak go miesiąc temu podłączyłem dosłownie na chwilę, to działał dobrze, a teraz nagle komputer wcale go nie wykrywa. Domyślam się, że się zepsuł, ale tak nagle bez powodu?
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości