• Ogłoszenie:

Opera problemy po aktualizacji

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Opera problemy po aktualizacji

Postprzez k.rzn 11 Lis 2015, 17:38

reklama
Witam,
Mam problem z przeglądarką OPERA. Kilka dni temu automatycznie zaktualizowała się do najnowszej wersji i od tego momentu mam problem z hasłami. Za każdym razem jak się gdziekolwiek loguje przeglądarka pyta mnie czy zapamiętać hasło. Więc klikam NIGDY bo nie chcę żeby zapamiętywała a przy kolejnym logowaniu znowu mnie o to pyta... I tak za każdym razem, gdziekolwiek się loguję. Trochę to irytujące. Do tej pory jak na konkretnej stronie zaznaczałem NIGDY to już więcej nie pytała. Dodatkowo zawsze strona poczta.onet.pl zapamiętuje adres na który się ostatnio logowaliśmy i przy kolejnej wizycie domyślnie wpisany był ostatni login i trzeba było wpisać jedynie do niego hasło (jeśli nie było zapamiętane), a w tej chwili za każdym razem jak tam wchodzę to wyskakuje mi domyślnie jakiś mail którego nie używam od roku.
k.rzn
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 19 Sie 2015, 17:58



Postprzez Thunderas 27 Lis 2015, 14:56

Najnowsza opera to pomyślą hybryda opery i chrome. Na początek odinstalować ja usunąć wszystkie foldery z nią związane w folderze użytkownika oraz program files reset i instalacja na czysto pobierając instalke od producenta

wysłana gołębiem
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141



Opera problemy po aktualizacji

Postprzez Łowca Androidów 30 Lis 2015, 20:06

k.rzn napisał(a):Witam,
Mam problem z przeglądarką OPERA. Kilka dni temu automatycznie zaktualizowała się do najnowszej wersji i od tego momentu mam problem z hasłami. Za każdym razem jak się gdziekolwiek loguje przeglądarka pyta mnie czy zapamiętać hasło. Więc klikam NIGDY bo nie chcę żeby zapamiętywała a przy kolejnym logowaniu znowu mnie o to pyta... I tak za każdym razem, gdziekolwiek się loguję. Trochę to irytujące. Do tej pory jak na konkretnej stronie zaznaczałem NIGDY to już więcej nie pytała. Dodatkowo zawsze strona poczta.onet.pl zapamiętuje adres na który się ostatnio logowaliśmy i przy kolejnej wizycie domyślnie wpisany był ostatni login i trzeba było wpisać jedynie do niego hasło (jeśli nie było zapamiętane), a w tej chwili za każdym razem jak tam wchodzę to wyskakuje mi domyślnie jakiś mail którego nie używam od roku.


Ustawienia -> z lewej Prywatność i bezpieczeństwo -> tu z prawej sekcja [i]Hasła i odznacz pozycję Proponuj zapamiętywanie haseł...
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Opera problemy po aktualizacji

Postprzez fuHAfuLi 06 Gru 2015, 19:51

Miom zdaniem: standardowa z Windows 10, to najlepsza przeglądarka. Namęczyłem się z innymi a z tą Spoko, wszystko działa i nie ma co zmieniać. Polecam :)
fuHAfuLi
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 06 Gru 2015, 16:20



Opera problemy po aktualizacji

Postprzez kirms 31 Gru 2015, 12:36

No, ta z Win 10 jest bardzo dobra. Niczym nie odstaje teraz od Google Chrome, MF czy Opery
kirms
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Gru 2015, 14:35




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości