• Ogłoszenie:

Czy opcja resetowania komputera do stanu początkowego w wind

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Czy opcja resetowania komputera do stanu początkowego w wind

Postprzez Asia365 11 Paź 2015, 13:47

reklama
Image

Wolę uniknąć problemu, że kreator usunie dane z tych partycji, bo nie dysponuję możliwością ich przeniesienia w inne miejsce.

Tak wygląda mój układ partycji jakby ktoś potrzebował:

Image

Posiadany sprzęt to Netbook Acer AOD257.
Asia365
 



Czy opcja resetowania komputera do stanu początkowego w wind

Postprzez Łowca Androidów 11 Paź 2015, 14:15

Resetowanie z poziomu systemu - nie robiłem tak, ale opcja pierwsza Twoje pliki osobister to są te, które są w katalogu Moje dokumenty
Musisz uruchomić patycję recovery podczs uruchamiania laptopa wciskasz odpowiedni klawisz - F10, F9 - w instrukcji bedzie napisane, który z klawiszy odpowiada za uruchomienie patycji recovery - tam jest zupełńie inny kreator i on Cię poprowadzi, ale też trzeba czytać uwaznie -różne bywają kreatory i nie każdy daje możliwość zachowania układu partycji i danych na tych partycjach.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Czy opcja resetowania komputera do stanu początkowego w wind

Postprzez ToServeAndProtect 11 Paź 2015, 15:21

ja już robiłem czystkę z poziomu WIN10. tak jak Łowca napisał pierwsza opcja zachowuje to co jest w dokumentach. natomiast druga opcja usuwa wszystko, czyli dokładne factory reset. z wyjątkiem tego, że nie trzeba od nowa instalować systemu
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości