• Ogłoszenie:

Chwilowe zawieszanie się systemu

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Chwilowe zawieszanie się systemu

Postprzez Darom 29 Sie 2015, 12:11

reklama
Zauważyłem, że na moim windows XP professional gdy po skończonym korzystaniu z przeglądarki Internet Explorer 8 wyłączę krzyżykiem tę przeglądarkę, to na kilka sekund system jakby się zawieszał. I wtedy nie mogę zaznaczyć ikonki, nie moge otworzyć menu start itd. Ale to tylko kilka sekund trwa i potem znów wszystko jest ok. Jak uruchamiam przeglądarkę Internet Explorer 8 i z niej korzystam to jest wszystko ok. Tylko taki problem występuje w chwili, kiedy przeglądarkę zamykam krzyżykiem. Czy ktoś może mi pomóc ten problem naprawić ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Chwilowe zawieszanie się systemu

Postprzez Garu 29 Sie 2015, 12:29

Prawdopodobnie masz w narzędzia, opcje, ogólne, historia przeglądania - zaznaczone usuwanie historii podczas zamykania ie. Wtedy po zamknięciu wyświetla się klepsydra i chwilę to trwa, ale całkowicie to bezpieczne. Taki urok tej przeglądarki.

A może - odznaczyć ie w dodaj/usuń składniki? Wystarczy opanować Avant browser. Małe to, mało je i jeszcze ma pobieranie wideo, ma blokowanie reklam i tam takie.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Chwilowe zawieszanie się systemu

Postprzez Łowca Androidów 29 Sie 2015, 22:47

Przy niecalych 512 MB RAM to raczej normalny objaw.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości