• Ogłoszenie:

Gra na steam'ie darmowa ?!

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Gra na steam'ie darmowa ?!

Postprzez evertest4 28 Sie 2015, 19:59

reklama
Witam all !
Mam pewne pytanie dotyczące steam'a (może troche głupie)
w bibliotece pojawiło mi się 5 gier za darmo i z napisem 2 days left...wiem co to znaczy i o co chodzi tylko mam pytanie zainstalowałem gry...i dalej pisze 2 days left...czy po dwóch dnia gra się usunie z biblioteki ? czy zostanie mi już na zawsze tak jak by przy zakupie ? Czytałem gdzieś na steam'ie że po pobraniu i zainstalowaniu gra zostaje tak jak normalny zakup..ale chcę się was upewnić :)

Z góry dziękuje.
evertest4
 



Gra na steam'ie darmowa ?!

Postprzez ToServeAndProtect 28 Sie 2015, 20:03

to znaczy, że w ciągu tych dwóch dni możesz zainstalować grę i grać. po dwóch dniach jak będziesz chciał uruchomić grę pojawi się okno zakupu.
nie gra nie zostaje przypisana do twojego konta bo jej nie kupiłeś więc nie ma prawa tam dalej być
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Gra na steam'ie darmowa ?!

Postprzez evertest4 28 Sie 2015, 21:00

Ahh szkoda XDD hehe no nic..pozostało dodać ulubioną grę do listy życzeń o ile to coś da Xd no i czekać na promocje bo 30 euro to troche.sporo :D
evertest4
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości