• Ogłoszenie:

Xperia tipo blokada na fona update broswer

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Xperia tipo blokada na fona update broswer

Postprzez Fergi111 30 Lip 2015, 21:37

reklama
Witajcie mam taki problem i nie wiem do jakiego działu to dać GSM czy Bezpieczeństwo. To tak Jako że na telefonie nie miałem antywirusa coś z marketu Play z tych darmowych gierek trochę mi po blokowały telefon nie mogę za cholerę nic zrobić
Odpowiedzialny jest taki program jak "Browser Update" o ile można nazwać to programem( a ludzi którzy robią taki syf zamykać w ciemnicy z dala od komputera ) chciałem zrobić twardy reset ale się nie da :) ponieważ nie mogę wejść do menu opcji anie nigdzie jedynie Ekran Może macie pomysły jak się pozbyć felernego oprogramowania który wgral się jak tajniak, na telefonie nie mam nic cennego jestem za tym nawet zrobić twardy reset by się wszystko usuneło razem z tym dziadostwem.
Z Góry dziękuje przydał by się poradnik Mam pomysł z wykorzystaniem komputera to znaczy przez CMD albo przez USB i combofixem to pokonać co sądzicie i ślijcie rady z Góry Dzięki oraz Dane mogą zostać usunięte a ja idę się męczyć z tym dalej może coś tam wykombinuję .
Fergi111
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 09 Lip 2014, 07:02



Xperia tipo blokada na fona update broswer

Postprzez ordynat 31 Lip 2015, 07:02

Opis problemu jest tak chaotyczny, że nic z niego nie zrozumiałem.

Użyj Adw-Cleaner http://www.programosy.pl/program,adwcleaner.html
najpierw kliknij na SZUKAJ (SCAN), a dopiero po zakończeniu skanowania, gdy uaktywni się przycisk USUŃ (CLEANING), to kliknij na niego.
Pokaż raport z niego C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S].txt

Zrób logi z FRST > http://forum.programosy.pl/frst-otl-zoek-vt139692.html
Przed skanem zaznacz "Additional" oraz "Shortcut".
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości