• Ogłoszenie:

Pomocy problem z windows 8

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Pomocy problem z windows 8

Postprzez nataliaaaaa 29 Lip 2015, 08:58

reklama
Mam problem i nistety nie znam się na komputerach dlatego sama nie jestem w stanie sobie pomoc, szukałam na rożnych stronach ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie. Otoz mam laptopa z windows 8 i po najechaniu na prawy gorny rog wyswietla sie pasem zadan wylaczanie komputera wyszukiwanie itp, i nagle przestalo sie to wyswietlac, czy ja cos wylaczylam czy sie zepsulo??? wchodzilam w system i zaawansowane i tam szukalam ale chyba niczego nei wylaczylam nie wiem co robic, laptop nowy niespelna miesiac czy mam go odddawac do naprawy????
nataliaaaaa
 



Pomocy problem z windows 8

Postprzez Łowca Androidów 29 Lip 2015, 09:49

W pierwszej kolejności sprawdź w ustawieniach ekranu czy nie masz właczonego drugiego ekranu (dualviev) - jeśli tak to jadąc w prawo nie kończy Ci się ekran i dlatego się nie pojawia.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości