• Ogłoszenie:

Drukarka nie drukuje

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Drukarka nie drukuje

Postprzez margaret 27 Lip 2015, 19:11

reklama
posiadam drukarkę hp deskjet j 410 g po przeinstalowaniu systemu vista, ponownie wgrałam do niej sterowniki, drukarka skanuje, drukuje strone testową ale nie chce drukowac , nie ma dokumentów oczekujących w kolejce usuwam je , wszystko jest podłączone tak jak trzeba, właczałam i wyłaczałam komputer i drukarkę , robiłam już 1000 rzeczy korzystającz różnych porad i nic , co może być przyczyną czy są ustawienia jakieś w kompie które blokuja drukowanie ? co zrobić żeby zaczęła drukować? dziękuję za własciwą poradę
margaret
 



Drukarka nie drukuje

Postprzez Łowca Androidów 27 Lip 2015, 19:54

  1. Sprawdź czy drukarka jest jako domyślna
  2. Sprawdź czy drukarka nie jest w tybie offline
  3. Sprawdź kardridże czy aby jeden z niech nie jest pusty - to że drukuje strone testową nie onacza, że są wszystkie pełne - wydrukuje stronę testową bez danego koloru.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Drukarka nie drukuje

Postprzez margaret 27 Lip 2015, 22:24

wszystko jest w porządku a ona nadal nie drukuje, podłączyłam ją do innego kompa i drukuje tylko z moim cos jest nie tak
margaret
 



Drukarka nie drukuje

Postprzez Łowca Androidów 28 Lip 2015, 08:21

Sprawdź czy pod prawym myszy nie jest zaznaczona opcja Wstrzymaj drukowanie
Czy to jest czysty system czy jakaś modyfikacja?

Przyszło mi do głowy jeszcze jedno - po wydrukowaniu strony testowej była przeprowadzona kalibracja? Ostatnio w pracy tak miałęm, po wymianie kardridża wydrukowała stronę testową i dalej nie drukowała - dopiero po przeprowadzeniu kalibracji wszystko zaczęło funkcjonować prawidłowo.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości