• Ogłoszenie:

Frst i logi pomóżcie! :)

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Frst i logi pomóżcie! :)

Postprzez malenna 03 Cze 2015, 10:17

reklama
Hej ;) poszperałam już na wielu forach i w sumie nie wiem co dokładnie mam zrobić. Zawsze udawało mi się rozwiązać problemy na komputerze. Mam teraz nowy laptop. Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się na przeglądarce reklamy glass bottle czy jakoś tak. Zgodnie z radami na forach odinstalowałam to. Problem mój polega na tym, że zainstalowałam SpyHuntera no i uruchomiłam skanowanie ale za długo to trwało i jakoś dużo plików wynalazł wtedy zaczęłam szukać informacji czy to na pewno ok program no i okazał się badziewiem. Miałam problem z odinstalowaniem, ale udało mi się za pomocą programu WISE PROGRAM UNINSTALLER. No i byłoby ok gdyby nie to,że plik w Program files - ENIGMA SOFTWARE GROUP - nie został usunięty. I myślę, że nie wszytsko jest ok. Uruchomiłam program FRST i zaczełam skanowanie utworzyły mi się dwa pliki FRST i ADDITION. Wiem, że trzeba zapisac w notatniku jakis plik o nazwie fixlist ale pytanie jest takie gdzie go zapisać i co dalej robić. Zapisywalam go w pliku z tymi dwoma logami ale gdy wciskałam fix w FRST nic nie wyszukiwało. Bardzo proszę o pomoc walczę z tym juz od wczoraj i chce się tego w koncu pozbyć. Prosze pokierujcie mnie z tymi logami itp :)
malenna
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Cze 2015, 09:57



Frst i logi pomóżcie! :)

Postprzez naffie 03 Cze 2015, 10:27

Zawartość plików FRST i ADDITION kopiujesz (oczywiście osobno) i wklejasz na stronę wklej.to.
Po dodaniu wklejki kopiujesz jej link i zamieszczasz w temacie w dziale BEZPIECZEŃSTWO gdzie opisujesz problem.

Dodano Dzisiaj, 09:31:
Ps. nie pisz o jednym problemie w kilku tematach, każdy Cię tutaj zauważy, cierpliwość.
Poza tym, spróbuj przed wstawieniem logów użyć programu AdwCleaner
Ostatnio edytowany przez naffie, 03 Cze 2015, 10:45, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
naffie
~user
 
Posty: 186
Dołączenie: 11 Lis 2012, 19:46
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 6



Frst i logi pomóżcie! :)

Postprzez malenna 03 Cze 2015, 10:44

no okej wkleję to na tę stronę ale nie za bardzo rozumiem co dalej :D wchodzę na dział bezpieczenstwo opisuje problem i dodaje linki z tej strony wklej.to ?
Jasne już nie będę pisać xD
malenna
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Cze 2015, 09:57



Frst i logi pomóżcie! :)

Postprzez Mikou@j 03 Cze 2015, 10:47

Tutaj masz opis robienia logów: frst-otl-zoek-vt139692.html

Tutaj masz opis w jakiej postaci i jak wklejać logi na forum: wszystko-o-logach-aktualizacja-30-01-2012-vt117887.html
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Frst i logi pomóżcie! :)

Postprzez naffie 03 Cze 2015, 10:47

Po wklejeniu zawartości pliku FRST z notatnika do pola tekstowego na stronie wklej.to klikasz przycisk "Dodaj".
Przeniesie Cię na stronę na której jest treść pliku, kopiujesz adres tej strony z paska adresu www w przeglądarce i wklejasz na forum (np. http://wklej.to/fTVM2) robisz tak samo z drugim plikiem ADDITION.

Dodano Dzisiaj, 09:48:
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.


Święte słowa ... ^^
Awatar użytkownika
naffie
~user
 
Posty: 186
Dołączenie: 11 Lis 2012, 19:46
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 6




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości