• Ogłoszenie:

Sam wybierz

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Sam wybierz

Postprzez Jacenty 29 Maj 2015, 22:08

reklama
Poczytałem sobie trochę na temat zabezpieczenia komputera jakimś antywirusem. Niestety AVG ostatnio w testach wypada gorzej niż Avast. Avast zaś trochę za bardzo obciąża system. Stosunkowo dobrze wypada Panda free, ale bez dostępu do Internetu może być klapa. Szkoda, ze Avira nie ma polskiego interfejsu, bo to też w miarę dobry i darmowy antywirus. Z płatnych natomiast bardzo dobrze wypada NORTON i Kasperski. Ale ponieważ Putin wprowadził embargo na polskie jabłka, to kupujcie ludziska Nortona! To obecnie lekki i dobry antywirus. Tak się chciałem się jedynie podzielić moimi spostrzeżeniami odnoście antywira.
Jacenty
 



Sam wybierz

Postprzez ToServeAndProtect 29 Maj 2015, 22:53

| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Sam wybierz

Postprzez Łowca Androidów 30 Maj 2015, 09:09

Jacenty napisał(a):...Stosunkowo dobrze wypada Panda free, ale bez dostępu do Internetu może być klapa.


Bez żartów - jeden z większych chłamów. Program, z którym są ogromne problemy, zwłaszcza przy próbie deinstalacji :)
Poczytaj sobie TUTAJ

Jacenty napisał(a):...Szkoda, ze Avira nie ma polskiego interfejsu, bo to też w miarę dobry i darmowy antywirus.


Wyglada na to, ze nie masz pojecia o czym piszesz. Avira juz na samym wstępie wymaga instlacji Ask.com do poprawnego działania :D. Nie wspomnę o usuwaniu istotnych elementów dla poprawnego działania systemu - tu moga sobie podać rękę z Avastem :D
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Do Łowca androidów

Postprzez Jacenty 30 Maj 2015, 15:05

W takim razie moje pytanie do Łowca Androidów: Skoro taka powyżej krytyka antywirusów, to który byś polecił od siebie????
Jacenty
 



Sam wybierz

Postprzez Łowca Androidów 30 Maj 2015, 15:24

Oczywiście, że krytyka bo jak się już cos poleca to pasowałoby coś niecoś na ten temat wiedzieć.

Co ja bym polecił?
Jeśli system legalny to Microsoft Security Essential - oczywiście od Visty do Windows 7 - Windows 8 ma zaimplementowany antywirus. Ewentualnie Comodo Antyvirus Free.

Dodatkowo instalujemy EMET i CryptoPrevent i jesteśmy w miarę zabezpieczeni - choć nic nie zabezpieczy nas przed lekkomyślnym klikaniem.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Do Łowcy

Postprzez Jacenty 30 Maj 2015, 16:32

Może i tak, tylko że MSE wypada tragicznie we wszystkich testach! Sam kiedyś miałem MSE, chyba około 2 lat temu, wiatrak od procesora chodził jak rakieta, nie dało się pracować na laptopie. Poza tym, chociaż nie włażę na podejrzane strony, ciągle łapałem jakiegoś wirusa. O nie! w tej sytuacji już Avast Pro, lub AVG Internet Security za niewielkie pieniądze (ok. 50 zł), wydaje się być lepszym antywirusem. Nie mówiąc już o płatnych takich jak: Kasperski czy wspomniany powyżej Norton. Tyle, że w tym ostatnim przypadku trzeba zapłacić powyżej 100 złotych na rok.
Jacenty
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości