• Ogłoszenie:

Czy warto jeszcze kupić playstation vita

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Czy warto jeszcze kupić playstation vita

Postprzez Astec 22 Maj 2015, 16:24

reklama
Mam bardzo ciężki temat do rozmyśleń. Czy warto dzisiaj kupić PS Vite? Czy ma to sens po 3 latach od premiery? Czy jej możliwości dorównują współczesnym smartfonom? Czy kupno jej to wyrzucenie pieniędzy w błoto? Od czasu premiery byłem bardzo nią zauroczony i z zazdrością patrzyłem na osoby, które ją posiadały. Niestety nie pracowałem wtedy i mogłem jedynie o niej pomarzyć. Temat często do mnie powracał, ale zawsze było coś ważniejszego, a to samochód, a to telefon i tak oto dzisiaj mam trochę odłożonej kasy i mogę spełnić swoje marzenie. Pytanie tylko czy warto?
Astec
 



Czy warto jeszcze kupić playstation vita

Postprzez fluid 24 Maj 2015, 15:33

wszystko zalezy od tego w jakie gry lubisz grac
dla mnie osobiscie od ponad roku nei wyszla gra ktora chcialbym miec
po ograniu AC Liberation, Uncharted i Gravity Rush (plus jakies mniej znane tytuly) konsolka praktycznie lezy i sie kurzy


tu masz test od strony technicznej mojego autorstwa
viewtopic.php?f=46&t=132740&p=973800&hilit=vita#p973800


musisz sobie odpowiedziec na pytanie - w jakie gry chce pograc (z listy psvita) i przeliczyc czy ci sie oplaca kupic konsole plus gry (ktore tanie nie sa) bo zaklezy ci na unikalnych funkcjach konsoli (dotykowy panel z tylu, zyroskop, akcelerometr itd) czy tylko chcesz pograc w gry bo wtedy sie zainteresuj raczej playstation tv ktory kosztuje smieszne pieniadze (ale potrzeba pada od ps3 zeby grac) i kupujesz gry i grasz na telewizorze (nie wszystkie gry wspolpracuja z playstation tv wiec warto sprawdzic przed kupnem czy dana gra dziala)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości