• Ogłoszenie:

Nieczysty dźwięk - pilne

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Nieczysty dźwięk - pilne

Postprzez Praaajm 04 Maj 2015, 18:42

reklama
Witam,
Otóż mam problem, mianowicie dzisiaj po południu dźwięk z moich słuchawek stał się wręcz okropny, szumi, jest nieczysty i zmodulowany. Od razu zaznaczę, że to nie wina słuchawek, bo na telefonie wszystko ładnie pięknie działa :) Także obstawiałbym kartę dźwiękową, aczkolwiek jestem przekonany że da się coś zrobić bez wymieniania karty, bo dwa razy od tego popsucia, było dobrze, i teraz znowu źle. Mam kartę dźwiękową Sound Blaster Recon3Di, mam Windows 7. Jak potrzebne info to pisać - PILNE!
Praaajm
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Maj 2015, 18:29



Nieczysty dźwięk - pilne

Postprzez XMan 1 04 Maj 2015, 20:58

Otóż mam problem, mianowicie dzisiaj po południu dźwięk z moich słuchawek stał się wręcz okropny, szumi, jest nieczysty i zmodulowany.

Proponuję najpierw sprawdzić F8 lub inny --> Ostatnio znana dobra konfiguracja --> Enter
albo przywracanie systemu z ostatnią datą kiedy było wszystko OK.
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Nieczysty dźwięk - pilne

Postprzez Łowca Androidów 05 Maj 2015, 08:31

Zamiast bawić się w przywracanie itp - odinstluj aktualne sterowniki od karty i zainstaluj najnowsze
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości