• Ogłoszenie:

Strong signal ads- pomocy

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Strong signal ads- pomocy

Postprzez Girlwithdreamss 04 Maj 2015, 15:15

reklama
Standardowo to paskudztwo zaatakowało mój komputer, czy znalazłby sie ktoś, kto mógłby mi pomóc z fixlist'ą i kolejnymi krokami? Byłabym bardzo wdzięczna. :cry:
oto moje logi z FRST i ADW.
Załączniki
AdwCleaner[S0].txt
(8.1 KiB) Ściągnięto 15 razy
Addition.txt
(33.98 KiB) Ściągnięto 8 razy
FRST.txt
(472.75 KiB) Ściągnięto 16 razy
Girlwithdreamss
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 04 Maj 2015, 14:59



Strong signal ads- pomocy

Postprzez ordynat 04 Maj 2015, 15:30

Otwórz Notatnik i wklej w nim:
CHR Extension: (Strong Signal) - C:\Users\Zuzanna\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ecdmekppnalhnpenpglkipoppjmiidke [2015-03-17]
FF Extension: Strong Signal - C:\Users\Zuzanna\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\44neqxk4.default\Extensions\{025dbedb-f452-4a39-a1c4-e89bcf3ebe8f}.xpi [2015-04-18]
CHR RestoreOnStartup: Default -> "hxxp://search.yahoo.com/?fr=hp-ddc-bd&type=bg_616_bl-is-15__alt__ddc_dsssyc_bd_com"
CHR StartupUrls: Default -> "hxxp://search.yahoo.com/?fr=hp-ddc-bd&type=bg_616_bl-is-15__alt__ddc_dsssyc_bd_com"
Reg: reg delete "HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
S2 HomeNetSvc; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\Platform\McSvcHost\McSvHost.exe" /McCoreSvc [X]
S2 McAPExe; "C:\Program Files\McAfee\MSC\McAPExe.exe" [X]
S2 McMPFSvc; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\Platform\McSvcHost\McSvHost.exe" /McCoreSvc [X]
S2 McNaiAnn; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\platform\McSvcHost\McSvHost.exe" /McCoreSvc [X]
S3 McODS; "C:\Program Files\mcafee\VirusScan\mcods.exe" [X]
S2 mcpltsvc; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\platform\McSvcHost\McSvHost.exe" /McCoreSvc [X]
S2 McProxy; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\platform\McSvcHost\McSvHost.exe" /McCoreSvc [X]
S2 MSK80Service; "C:\Program Files\Common Files\McAfee\Platform\McSvcHost\McSvHost.exe" /McCoreSvc [X]
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix.

----------------------
Jeśli będzie OK, to będziemy kończyć:
Otwórz Notatnik i wklej w nim:
DeleteQuarantine:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.
przez SHIFT+DEL usuń pozostały folder C:\FRST.

W Adw-Cleaner kliknij na przycisk Odinstaluj (UNINSTALL).
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



Strong signal ads- pomocy

Postprzez Girlwithdreamss 04 Maj 2015, 15:46

Wszystko zrobiłam jak trzeba, strong signal teoretycznie zniknął, jednak zamiast niego, te same reklamy nazywają się "crazy score Ads". Nie mam pojęcia o co chodzi.
Girlwithdreamss
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 04 Maj 2015, 14:59



Strong signal ads- pomocy

Postprzez ordynat 04 Maj 2015, 16:43

Uruchom FRST.
W polu SEARCH wklej:
"crazy score"*.*

kliknij na przycisk "Search Files".
Raport z tego będzie tam, gdzie jest FRST.

Uruchom FRST.
W polu SEARCH wklej:
crazy score Ads;crazy score;

kliknij na przycisk "Search Registry".
Raport z tego będzie tam, gdzie jest FRST.
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości