• Ogłoszenie:

Brak/uszkodzenie pliku hal.dll win7

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Brak/uszkodzenie pliku hal.dll win7

Postprzez ladymill 18 Kwi 2015, 17:12

reklama
Miałam podłączone w komputerze dwa dyski oraz nie podłączony dysk od innego. No i chciałam go właśnie podłączyć w celu przekopiowania plików znajdujących się na nim. Więc odłączyłam jeden z dysków, podłączyłam ten drugi. Wyskoczył chkdsk a potem iinstalacja systemu, która sie nie powiodła. Podłączyłam spowrotem dysk który pierwotnie był. Wyskakuje w tym momencie komunikat: 'nie można uruchomić systemu windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony: katalog główny windows>\system32\hal.dll.'
Co zrobić, aby to naprawić? Pobrałam plik hal.dll ze strony, wypakowałam na pendrive, zmieniłam w biosie żeby ładowało z usb, ale nic. W tryb awaryjny wejść też nie mogę. A płyty w Windowsem nie mam. Nie chciałabym stracić danych. :(
ladymill
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Kwi 2015, 17:02



Brak/uszkodzenie pliku hal.dll win7

Postprzez PLUser 19 Kwi 2015, 08:18

Wygląda na to że w twoim systemie został zainstalowany wirus który kasuje ci pliki systemowe do uniemożliwienia uruchomienia systemu operacyjnego. Bez płyty ratunkowej lub płyty z kopią zapasową plików systemu nie da rady odzyskać systemu. Poczekaj cierpliwie na pomoc od ordynata lub od ekspertów.
PLUser
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 31 Gru 2014, 09:40
Pochwały: 1



Brak/uszkodzenie pliku hal.dll win7

Postprzez Łowca Androidów 19 Kwi 2015, 14:09

PLUser nie wypisuj bzdur - czy wszystkie problemy u cieibe związane są z wirusami?
Komunikat mówi o uszkodzonym pliku systemoweym hal.dll

ladymill podczas uruchamiania wciśnij przycisk F8 i wybierz opcje Napraw komputer
Jeśli pod F8 nie masz pozycji Napraw komputer to znacyz, że nie posiadasz partycji z narzędziami naprawczymi wówczas niezbedna będize płytka DVD z systemem Windows 7 - bootujesz z tejże płytki i z niej wybierasz pozycje Naprawk komputer - na początek użyj narzędzia do naprawy podczas uruchamiania - pojawi się zaraz na początku - po wyboerz systemu operacyjnego. Narzędzie to powinno rozwiazać problem.

Nie do końca rozumiem to co napisałeś bo piszesz o jakiejś niedokończonej instalacji - straszny haos w twojej wypowiedzi.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości