• Ogłoszenie:

Zdalny pulpit chrome - wygasające komputery zdalne

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Zdalny pulpit chrome - wygasające komputery zdalne

Postprzez drdala 02 Kwi 2015, 10:32

reklama
Mam problem z Zdalnym pulpitem chrome - aplikacja jest ok ale co jakiś czas (około 2-3 miesiące) muszę jechać na prawie wszystkie komputery zdalne i ponownie instalować pulpit zdalny chrome ponieważ przestają być dostępne... wie ktoś może dlaczego? Może znacie jakieś inne lepsze darmowe dla firm oprogramowanie do zdalnej pomocy.

Dodano Dzisiaj, 18:21:
Szukam czegoś na podobę teamviewera, zdalnego pulpitu chrome, darmowego dla firm.Lub ewentualnie co zrobić, żeby nie było problemu z wygasaniem komputerów zdalnych w zdalnym pulpicie chrome.
drdala
~user
 
Posty: 242
Dołączenie: 03 Sty 2012, 13:28



Zdalny pulpit chrome - wygasające komputery zdalne

Postprzez swk123 07 Kwi 2015, 14:50

ja bym na Twoim miejscu pobrał program który w razie takiej awarii uruchomi zdalny pulpit. Kiedyś znalazłem skrypty które mi automatycznie co pewien czas uruchamiały program bo się wyłączał. Może być Switch Off lub coś w tym stylu.
swk123
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 21 Sie 2008, 10:54



Zdalny pulpit chrome - wygasające komputery zdalne

Postprzez drdala 14 Kwi 2015, 09:40

Pojawił się nowy problem. Na swoim laptopie jak próbuję połączyć się na obojętnie który komputer zdalny wyskakuje takie info: Image
klikam ppm i nie ma żadnej reakcji... Co robić?
drdala
~user
 
Posty: 242
Dołączenie: 03 Sty 2012, 13:28




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości