• Ogłoszenie:

Zapętlona aktualizacja skype'a

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Zapętlona aktualizacja skype'a

Postprzez stanko 31 Mar 2015, 22:07

reklama
Ostatnio poprzez Windows Update sprawdzałem aktualizacje dla Win7HP.Znalazła się jedna opcjonalna dla Skype'a pt."Skype dla pulpitu Windows w wersji 7.0.Aktualizacja opcjonalna(kb 2876229)".Z tego powodu,że nie używam Skype'a postanowiłem nie instalować tej aktualizacji.Myślałem,że jak ją zignoruję to zniknie z pozycji do pobrania.Nie stało się jednak tak.To wziąłem i ją zainstalowałem i jakimś cudem aktualizacja ta zniknęła z Windows Update.Pomyślałem,że jak ją odinstaluję to będzie wszystko w porządku.Nic mylniejszego!Od razu pojawiła się informacja"1 opcjonalna aktualizacja jest dostępna" pt.Skype dla pulpitu itd.Napisałem e-maila do pomocy Microsoftu z zapytaniem jak rozwiązać ten problem to odpisali mi,że opcjonalne aktualizacje nie są pobierane automatycznie.Cóż mam uczynić żeby wyjść z tego zaklętego kręgu???Wiem mogę zainstalować Skype'a i mieć 42,8 MB na dysku w"plecy".
stanko
 



Zapętlona aktualizacja skype'a

Postprzez Łowca Androidów 01 Kwi 2015, 08:40

1. W czym ci ta aktualizacja przeszkadza?
2. Wejdź na stronę Update i tam zaznacz tą aktualizację i opcja "nie proponuj tej aktualizacji"
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości