• Ogłoszenie:

Podłączenie tv z odtwarzaczem blu-ray

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Podłączenie tv z odtwarzaczem blu-ray

Postprzez kliszka 28 Mar 2015, 20:14

reklama
Witam ,niedawno stałem się właścicielem odbiornika TV z funkcją 4K , 42 calowy LED LSD. Ponieważ mam zestaw kina domowego PIONEER który ma już swoje lata ( amplituner VSX-417 + DVD DV- 300 ) postanowiłem zmienić odtwarzacz DVD na blu-ray lub blu-ray z 4K. Pionieer nie ma wsparcia wspomnianej technologii ( 4K) więc zastanawiam się nad Panasoniciem DMP-BDT360 . Tak dochodzimy do sedna sprawy ,a mianowicie konfiguracji podłączenia amplitunera ,odtwarzacza blu-ray oraz TV . Amplituner ma 2 wejścia koaksacyjne i 1 optyczne ,TV optyczne + HDMI , blu-ray HDMI + optyczne. Jak to podłączyć aby miało to ręce i nogi :? - mam na myśli w szczególności AUDIO bo z obrazem nie będzie problemu..

Dodano Dzisiaj, 14:32:
temat do zamknięcia
AMD Phenom II X4 955 Black Edit - AsRock 870 Extreme3 /AMD 870/ , HIS Radeon HD 6870 , Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 , 4 GB RAM KINGSTON - HiperX DDR3 , bequiet! PurePower L7 430W 80+
System : Windows 7 Home Premium - 64
Awatar użytkownika
kliszka
~user
 
Posty: 493
Dołączenie: 06 Kwi 2010, 15:51
Pochwały: 38



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości