• Ogłoszenie:

Nie mogę się pozbyć strong signal - proszę o pomoc

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Nie mogę się pozbyć strong signal - proszę o pomoc

Postprzez lajkonic 26 Mar 2015, 16:39

reklama
Witam,
od dwóch dni próbuję się pozbyć wyskakujących, szarych okienek z napisem Strong Signal Ads. Dodatkowo co drugie kliknięcie w liknki na różnych stronach www (onet, wp, gazeta, wp, nawet pisząc tego posta i klikając dodaj załącznik ) powoduje przekierowanie mnie na jakąś stronę POBIERZ! gdzie mam podać numer telefonu, żeby otrzymać jakiś link. W tekstach artykułów, które chcę przeczytać pojawiają się jakieś okienka z filmikami z youtube z jakimiś prosiakami ... Nie mam już siły. Proszę o pomoc.
Pobrałem FRST i właczyłem scan. To co mi wyszło zamieszczam poniżej.
Nie jestem może całkiem "zielony" ale mimo wszystko proszę o odpowiedż jak dla laika :-)
Pozdrawiam
Tomek

Dodano Dzisiaj, 18:45:
Witam ponownie,
naczytałem się na tym forum jak to trzeba jakieś "logi" przesłać, umieścić jakiś plik fixlist gdzieś koło FRST, kliknąć fix i coś tam jeszcze pousuwać, a tymczasem wystarczyło:

1. usunąć program Strong Signal korzystając z panelu sterowania
2. usunąć ten program (w Firefoxie) klikając Narzędzia/Dodatki/Rozszerzenia następnie Usuń przy dodatku Strong Signal


... i sprawa załatwiona. 60 sekund pracy dla laika :)

Tak trudno było taką instrukcję umieścić przy pierwszym poście, który dotyczył tego problemu?
Może ja jestem za mało "mądry" i dlatego ja musiałem mieć zastosowane takie właśnie proste rozwiązanie. Dla "mądrzejszych" polecam wysyłanie jakichś logów, umieszczanie jakichś plików gdzieś tam i naprawianie. W końcu, żeby naprawić to trzeba trochę "ponaprawiać" ;-)
Pozdr
T.
lajkonic
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 26 Mar 2015, 16:15



Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości