• Ogłoszenie:

Laptop wariuje

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Laptop wariuje

Postprzez adamekwarszawa 06 Mar 2015, 22:27

reklama
mam problem juz nie wiem czy to przez lekkie zalanie klawiatury troche z butelki wody mi ulecialo i laptop jakos po 1 h zacza; wariowac nie ktore klawisze mi nie dzialaja a nie ktore ukazuja inne litery straszne glupoty backspace mi nie dziala enter esc mi wysswietla jakas pomoc z hp laptop ogolnie dziala ale nie wiem czy nie stracil na wydajnosci a moze zlapalem jakiegos wirusa juz sam nie wiem tej wody bylo malo prosze o pomoc
adamekwarszawa
 



Laptop wariuje

Postprzez Łowca Androidów 06 Mar 2015, 22:30

To jest więcej niż pewne, że przez to lekkie zalanie.
Teraz pytanie czy woda poleciała na płytę główną czy zostala tylko na klawiaturze.
Po zalaniu trzeba było szybko wyłaczyć i odwrócić do góry nogami.
No, ale juz musztarda po obiedzie.

Teraz to tylko wyłązyć laptka, wymontowac klawiaturę i podpiąć jakąś na usb - jeśli będzie wszystko działać to jest duża szansa, że to tylko klawiatura.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Laptop wariuje

Postprzez adamekwarszawa 06 Mar 2015, 22:30

dodam ze podlaczylem klawiature us i normalnie dziala kamerka dziala glosnik mikrofon ekran nie migota nic tylko zauwazylem lekki przycinanie wczesniej kursora myszki teraz nie widze jak narazie ogolnie zalamka bo te zalanie bylo no tycie i nie rozumiem o co chodzi gdy mi sie to zaczelo robic siedzialem na kamerce na portalu chatvideo.pl rozmowy z przypadkowymi osobami na kamerkach moze ktos mi wira wrzucil jest to mozliwe?
adamekwarszawa
 



Laptop wariuje

Postprzez Łowca Androidów 06 Mar 2015, 23:13

nie sądzę - to może tu na forum sprawdzić kolega ordynat - zarejestruj się i załóż temat
w dziale BEZPIECZEŃSTWO
Ja powiem tylko tyle,, że wystarzy odrobina wody i robi zwarcie które powoduje takie zachowanie.
Klawiatura łączy sie z płytą główna taśmą i jak tą taśmą ściekło do kontrolera klawiatury to tam może powodowac zwarcie co jest skutkiem takiego zachowania klawiatury. Trzeba by zdemontowac klawiaturę, wypiąc taśmę z płty głównej i tam wysuszyć i przeczyścić.

No i co do wirusa - to jeśli nie klikałeś w żadne linki od rozmówców i nie pobierałeś od nich żadnych załączników typu .bat, .exe itp oraz archiwum RAR, ZIP to nie mogli ci przesłać wirusa.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości