• Ogłoszenie:

Uszkodzone pliki

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Uszkodzone pliki

Postprzez Ewa22 06 Mar 2015, 13:57

reklama
Witam mam bardzo dziwny przypadek,poniewaz syn mojego przyjaciela uzytkowal moj laptop.Po czym zauwazylam,ze nie mam folderu destop w dowlands na dysku C majac tylko dwie partycje.Nie jestem pewna czy dziecko mojego przyjaciela wykasowalo mi caly folder czy to moze wirus ,poniewaz w pozniejszych godzinach podczas scanu komputera okazalo sie,ze mialam trojana.Za pomoca programu recuva (jedyny wczesniej mi znany)odnalazlam moje pliki ktore znikly z pulpitu takie jak audio,mp3,i dokumenty,lecz niestety okazalo sie,ze nie mam rowniez czesci kodekow z programow do odtwarzania muzyki itp.Nastepnie dokumenty ukazuja sie o dziwnej tresci jakby kodowanej.Znajomy polecil mi abym sciagnela easy recovery enterprice 11.1.0.0,znalazl wszystkie pliki oraz jakies NTFS i FAT z tej partycji dysku,lecz niestety bym je odzyskala musze zakupic ten jakze drogi program.Nastepnie gdy dzwonilam do naprawy komputerow (poza granicami panstwa,gdyz tutaj przebywam)poinformowano mnie zeby zdefragmentowac dysk i jeszcze raz sprobowac recuva a potem do nich zadzwonic.To nie pomoglo a oni powiedzieli mi bardzo duza kwote za naprawe.Nie mam pojecia co mam robic sa to wazne pliki,a w dodatku martwie sie o ich uszkodzenie tym bardzie ze juz mija pare dni.Czy program jest w stanie odzyskac dane po defragmentacji i uzyciu programu recuva oraz prosze o pomoc w instalacji wersji 32 bit.Prosze o pomoc.
Ewa22
 



Uszkodzone pliki

Postprzez Łowca Androidów 06 Mar 2015, 14:47

Nie wiem co za idiota poradził defragmentację bo tym sposobem część plików została nadpisana - DEBILIZM
Polecam użyć programu R-Studio - tu na forum jest dostępny w wersji free, ale ma ograniczenia bo trzeba każdy odnaleziony plik można tylko pojedynczo zapisać na dysk. W wersji pełnej (można w sieci znaleźć) można zaznaczyć wszystko co nas interesuje i za jednym kliknięciem zapisać na dysk.

Ewentualnie zupełnie darmowy program TestDisk.
Test disk ma możliwość odzyskania całej struktury partycji wraz z danymi - działa niesty nieobrazkowo :)
>>>Instrukcja<<< - w pliku html - otwieramy za pomocą przeglądarki.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości