• Ogłoszenie:

Przerywa internet

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Przerywa internet

Postprzez tarzinio 03 Mar 2015, 19:37

reklama
Witam serdecznie. Od ponad miesiaca mam taki problem z internetem (po kablu, nawet z pominięciem routera(internet radiowy)), ze jak chce coś obejrzeć lub pobrać to pobiera plik do jakiegoś momentu i spada prędkosć do 0. Nieważne ile razy ściagam ten sam plik pobiera mi się tyle samo i koniec, sciagam inny plik pobiera ileść i znów spada i znów go pobiera to pobierze tyle samo i znów spada do 0. Tak samo filmy. ładują mi się do jakiegoś momentu i koniec. Musze odświerzyć stronę. Zgłaszałem to dostawcy nie raz i ciagle mówi, że u nich wszystko ok. Bardzo prosże o pomoc. Logi w załaczniku.
Załączniki
OTL.Txt
OTL
(167.31 KiB) Ściągnięto 6 razy
Extras.Txt
Extras
(184.01 KiB) Ściągnięto 6 razy
gamer.txt
gamer
(8.56 KiB) Ściągnięto 6 razy
tarzinio
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Mar 2015, 18:59



Przerywa internet

Postprzez ordynat 03 Mar 2015, 19:42

pobiera plik do jakiegoś momentu i spada prędkosć do 0. Nieważne ile razy ściagam ten sam plik pobiera mi się tyle samo

Żadna infekcja nie jest w stanie tak precyzyjnie odmierzać pobierania, więc na 100% nie są tu winne "wirusy".
Skoro Twój dostawca internetu nie chce zlikwidować problemu, to musisz poszukać sobie innego dostawcy.
Jeśli mieszkasz w dużym miescie, to nie będzie z tym kłopotu. Znacznie gorzej będzie, jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, bo tam najczęściej nie ma innego wyboru.

------
W logach nie ma niczego podejrzanego.
Odinstaluj niepotrzebny do niczego Akamai NetSession Interface

Kosmetyka:
Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:
:OTL
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@pandonetworks.com/PandoWebPlugin: File not found
O4:64bit: - HKLM..\Run: [CucusoftNetGuard] File not found

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt.
.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



Przerywa internet

Postprzez tarzinio 03 Mar 2015, 20:14

Dziekujeee. Czy winą moze być antena radiowa od internetu?
tarzinio
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Mar 2015, 18:59




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości