• Ogłoszenie:

Windows 8 nie uruchamia się

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Windows 8 nie uruchamia się

Postprzez ceqa 25 Sty 2015, 16:33

reklama
Mam kompa Lenovo g580 z systemem operacyjnym Windows 8 PL 64 bit. Problem jest taki: system antywirusowy Mcaffe, którego używam wymagał ponownego uruchomienia systemu. Gdy uruchomiłem komputer ponownie, system zaczął wstawać po czym pojawił się komunikat "Komputer napotkał problemy uruchomi się ponownie..." po 1-2 sekundach ten komunikat znika, windows ładuje się ponownie z komunikatem "automatyczna naprawa" i cały czas w kółko to samo. Mam kopię windows 8 na partycji, także moje pytanie jest takie, czy można z niej uruchomić w jakiś inny sposób naprawę systemu? najprawdopodobniej byłaby możliwość uruchomienia naprawy korzystając z płytki, jednak takiej nie mam. Z góry dzięki za pomoc.
ceqa
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Sty 2015, 16:28



Windows 8 nie uruchamia się

Postprzez pinczor4 01 Mar 2015, 21:45

musisz ewidentnie zmienić system AV bo McAffe nie jest dobry do ósemki. Przywróć magicznym guzikiem do przywracania systemu i odinstaluj AV.
pinczor4
 



Windows 8 nie uruchamia się

Postprzez Łowca Androidów 01 Mar 2015, 22:24

Z Recovery nie ma opcji naprawy.
Płytkę możesz pobrac z neta- obojęteni jaka wersja 8ki - zabootuj i wybierz opcję naprawy.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości