• Ogłoszenie:

Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Force 02 Gru 2014, 15:13

reklama
Witam serdecznie.

Przez moją nieuwagę i głupotę przez przypadek zainstalowałam program o nazwie SpyHunter 4 i nie mam zielonego pojęcia jak go usunąć.
Problem polega na tym, że kiedy próbuję odinstalować wyżej wymieniony program, włącza się jego instalator. Starałam się również usunąć SH przez inne programy (na przykład CCleaner), jednak to nie odniosło żadnego skutku.
Patrzyłam również na różnych forach (polskich i angielskich) jednak informacje na temat odinstalowania programu ograniczają się do zrobienia tego przez Control Panel, co przy moim problemie jest po prostu niemożliwe.

Proszę o pomoc.
Force
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Łowca Androidów 02 Gru 2014, 16:38

Pobierz >>>Wise Program Uninstaller<<< - program w wersji poratable.
Pobierasz, wypakowujesz i uruchamiasz klikając prawym myszy na WiseProgramUninstaller.exe i opcja Uruchom jako administrator - odszukujesz na liście Spy Hunter -> zaznaczasz go i pojawiają się dwa przyciski
  • Safe uninstall
  • Force uninstall
Najpierw próbujesz przez safe, jak się nie uda to przez Force uninstall - po deinstalacji nie zamykasz programu tylko czekasz chwilę - rozpocznie się skanowanie rejestru - po chwili pokaże się lista z zaznaczonymi pozycjami - klikasz tylko przycisk Romove
Ot i cała filozofia.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Abigail1987 02 Sty 2015, 13:08

miałam ten sam problem, nic nie działało bo program ciągle był używany, nawet Revo sobie nie radził. W Control panel nawet mi się nie wyświetlał więc nie dało się usunąć. Wejdź sobie do menedżera użądzeń i wyłącz SH w procesach a potem usuwaj. Inaczej nic z tego bo programu który jest w użyciu nie usuniesz.
Abigail1987
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Łowca Androidów 02 Sty 2015, 16:45

Program który podałem powinien sobie poradzić bo w przypadku uzycia opcji Force zabije proces i usunie na żywca katalog + wpisy w rejestrze - to tak dla potomnych bo jak widać sam zainteresowany nawet się nie pofatygował, żeby co kolwiek napisać.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez okrutnyziutek 06 Lut 2015, 15:21

Witam. nie zawsze jest to proste, u mnie ten programik Wise jak i Revo, CCleaner ani MS-owski nie widzą tego SpyHuntera... Co robić?
okrutnyziutek
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez PLUser 06 Lut 2015, 16:58

okrutnyziutek, próbowałeś odinstalować SpyHuntera za pomocą programu IObit Uninstaller?
PLUser
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 31 Gru 2014, 09:40
Pochwały: 1



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez okrutnyziutek 06 Lut 2015, 17:50

Witam. Wgrałem ten program ale też nie widzi tego Spahuntera. Niejako przy okazji wgrał mi się Advanced SystemCare i też przeskanował mi komputer. Wynalazł 36 639 problemów i teraz je usuwa. Wątpię jednak czy usunie mi ten program.
okrutnyziutek
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez PLUser 06 Lut 2015, 18:40

SpyHunter ukrywa się jak cień gdy użytkownik próbuje go usunąć z systemu. SpyHunter zachowuje sie w podobny sposób do rodzin programów Rogueware oraz Scareware. Nie poddawaj sie i walcz dalej. Na pewno jakiś program wykryje i usunie SpyHuntera z systemu.
PLUser
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 31 Gru 2014, 09:40
Pochwały: 1



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez marcin19 09 Lut 2015, 18:43

I daj logi do działu bezpieczeństwo
Podpis:
Opcjonalny podpis, który może pojawiać się na dole Twoich wiadomości.
marcin19
~user
 
Posty: 921
Dołączenie: 01 Lip 2006, 11:43
Pochwały: 22



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez XYZ 13 Lut 2015, 15:09

Łowca Androidów napisał(a):Pobierz >>>Wise Program Uninstaller<<< - program w wersji poratable.
Pobierasz, wypakowujesz i uruchamiasz klikając prawym myszy na WiseProgramUninstaller.exe i opcja Uruchom jako administrator - odszukujesz na liście Spy Hunter -> zaznaczasz go i pojawiają się dwa przyciski
  • Safe uninstall
  • Force uninstall
Najpierw próbujesz przez safe, jak się nie uda to przez Force uninstall - po deinstalacji nie zamykasz programu tylko czekasz chwilę - rozpocznie się skanowanie rejestru - po chwili pokaże się lista z zaznaczonymi pozycjami - klikasz tylko przycisk Romove
Ot i cała filozofia.

Poszło gładko przez Force uninstall Dzięki wielkie .
XYZ
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez AK 09 Mar 2015, 00:23

Pomógł Wise, ale nie do końca, coś tam zostało (podobno zostały elementy aktywne), uruchomiłem menadżera zadań i usunąłem Spy Hunter z zakładek: procesy, uruchamianie i szczegóły,
Następnie dopiero ręcznie mogłem usunąć resztkę oprogramowania z Program Files tj. to co zostało w katalogu Enigma.
AK
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez PLUser 09 Mar 2015, 07:52

By nie robić sobie szkód w systemie, zalecam nie instalować więcej spyhuntera i innych szkodliwych programów. SpyHunter to fałszywy program, nic nie wykasuje dopóki nie wykupi sie klucza. SpyHunter jest jak fałszywy program Anti-Spyware.
PLUser
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 31 Gru 2014, 09:40
Pochwały: 1



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez zZosia 06 Maj 2015, 21:20

Wyrzuciałąm dziada po kilku dniach. Spy Hunter ukrywa sie w Files jako ENIGMA. Należy po kolei powyrzucać co sie da, zostanie tylko dwa foldery. Wysyłamy je w dokumenty udostepnione, a nastepnie na pulpit. Wyrzucamy wszystko z kosza i przy okazji wysyłamy w cholere te dwa pliki z pulpitu. Cieżka i żmudna robota, ale nie ma innego sposobu niż taki. NIE ŚCIĄGAJCIE INNYCH PROGRAMÓW DO USUNIECIA SPY HUNTER BO NIE SA SKUTECZNE.
zZosia
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Kermitka 16 Maj 2015, 22:00

zZosia ja właśnie walcze z dziadem Twoim sposobem...jestem na dobrej drodze...
Kermitka
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Brizka 28 Maj 2015, 11:21

Walczyłam z dziadem dwie godziny, ale udało się! Az się podzielę moim sposobem z wrażenia. Słuchajcie. Żaden z podanych przez Was programów, ani z tych co mialam zainstalowane (CClaner) nie widział go. Odnalazałam jego lokalizację w C: >program files > Enigma Software Group. Tam sie ukrywał. Po otwarciu wyswietliła się masa plików, niestety nie mozna ich usunąc podświetlacjąc wszystkie trzeba pojedynczo, kazdy zaznaczamy usuwamy. Zostają dwa nieusuwalne. Wówczas klikamy na jeden z nich wchodzimy na właściwości>zabiezpieczenia>administratorzy i OK. To pozwoli nam nim zarzadzać klikamy usuń. Z kolejnym robimy tak samo. Być może metoda zadziała z góry do całego folderu, ja jednak najpierw usuwałam pliki które się dały usunąć bez tej kombinacji, te dwa pozostałe tym sposobem. Spróbujcie co Wam zadziała.
Brizka
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 28 Maj 2015, 11:07



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Łowca Androidów 28 Maj 2015, 11:43

Brizka wystarczyło użyć WISE Program Uninstaller Portable - jeszcze się nie spotkałem aby nie widział SpyHunter'a
To raz, a dwa można do usunięcia użyć programu FRST i ten na 100% "na żywca" usunie katalog Enigma Software.
To raz, a dwa - usunięcie katalogu to nie wszytko - należałoby usunąć pozostałości, a do tego właśni służy WISE... oraz można wykonać skan FRST, ten wygeneruje loga i za jego pomocą możemy odnaleźć pozostałości i usunąć je z systemu.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Brizka 28 Maj 2015, 13:39

Serio mówie, że Wise go nie widział. Ale za to rozprawił się z "pit pro 2011". Zlegał mi od lat i też nie potrafilam sie go pozbyc. Więc jakas korzysc jest. ;)
Co do pozostałości to faktycznie cos zostało weszłam w CCleaner>rejestr>skanuj by znaleźć problemy. Po zeskanowaniu pokazał sie jakis zapis resztek w C:Enigma... itd. dalej klikam napraw zaznaczone problemy. Nie zaakceptowałam funkcji utworzenia kopii zapasowej tych plików, ale jesli znajdzie Wam więcej problemów z innymi programami, to może warto to zrobic, ja zaryzykowałam i pozbylam sie wszystkich śmieci. Komp mi smiga. Nie jestem informatykiem, działam na czuja i domyślność. Więc kazdy musi sam rozważyć, u mnie zadziałało. pzdr.
Brizka
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 28 Maj 2015, 11:07



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez marlenna 02 Cze 2015, 21:06

Hej ;) poszperałam już na wielu forach i w sumie nie wiem co dokładnie mam zrobić. Zawsze udawało mi się rozwiązać problemy na komputerze. Mam teraz nowy laptop. Jakiś czas temu zaczęły pojawiać się na przeglądarce reklamy glass bottle czy jakoś tak. Zgodnie z radami na forach odinstalowałam to i dowiedziałam się, ze to coś szpiegującego? dobrze myślę? Problem mój polega na tym, że zainstalowałam SpyHuntera no i uruchomiłam skanowanie ale za długo to trwało i jakoś dużo plików wynalazł wtedy zaczęłam szukać informacji czy to na pewno ok program no i okazał się badziewiem.miałam problem z odinstalowaniem, ale udało mi się za pomocą programu WISE PROGRAM UNINSTALLER. No i byłoby ok gdyby nie to,że plik w Program files - ENIGMA SOFTWARE GROUP - nie został usunięty. I myślę, że nie wszytsko jest ok. Uruchomiłam program FRST i zaczełam skanowanie utworzyły mi się dwa pliki FRST i ADDITION. chciałam się spytać co dalej robić i czy w ogóle to pomoże i czy w ogóle może być jakiś problem nadal? Chciałabym, aby było wszystko okej z moim kompem szczególnie, że jest nowy :)
marlenna
 



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez Łowca Androidów 03 Cze 2015, 21:58

Te logi wstawiamy na www.wklej.org i podajemy tu link. Odpowiednia osoba przejrzy logi i poda instrukcje
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Problem z pozbyciem się spyhunter 4

Postprzez czarna37 04 Cze 2015, 18:52

witam spyhunter4 upsss mnie pomogl usunac to cos program Yet Another Cleaner Najnowsza wersja 3.7.39
czarna37
 



Następna

Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości