• Ogłoszenie:

Problem z uruchomieniem win7 i trybu awaryjnego

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Problem z uruchomieniem win7 i trybu awaryjnego

Postprzez Arcziwwy 25 Lis 2014, 19:35

reklama
Witam,
od pewnego czasu znajoma ma problem z uruchomieniem windowsa 7 PO rzekomym usunięciu adware'a "sweet page" przez "informatyka". Po drugim dniu od jego wizyty przy włączeniu laptopa pojawia się
1.jpg
i po wybraniu opcji "napraw" mieli i po jakimś czasie i tak dochodzi do restartu komputera i ponownego wyświetlania tego screena, jeśli natomiast dam "uruchom windows normalnie" jesst identyczna sytuacja bez opcji napraw, czyli restart laptopa.
Postanowiłem wejść w tryb awaryjny, więc po wybraniu trybu awaryjnego dało mi to taki efekt:
2.jpg
3.jpg
.
Ok czyli nic nie dało.. Więc spróbowałem ze znajomą spróbować uruchomić opcje przywracania z konsolety i jakoś się udało:
4.jpg
i teraz powiedzcie mi czemu nie wykrywa Jej dysku? Z poziomu konsolety też nie możemy uruchomić opcji przywracania, gdyż pojawia się taki komunikat:
5.jpg

Da się coś z tego wystrugać BEZ instalacyjnej płyty win ? :) Radzę się was jako początkujący, więc proszę o wyrozumiałość i przepraszam za zdjęcia które są poodwracane, ale niestety mój win nie chce ich przewrócić o 180 stopni.
Pozdrawiam i proszę o jak najszybszą odpowiedź! :)
Arcziwwy
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 17 Lis 2014, 22:53



Problem z uruchomieniem win7 i trybu awaryjnego

Postprzez Łowca Androidów 25 Lis 2014, 21:04

Pobierz >>>Hiren's BootCD<<<
Wypal na CD i zabootuj z tej CD. Z menu wybierz Mini windows XP. Po załadowaniu się MiniXP wciśnij WinKey+Ri wpisz:
diskpart
W otwartym oknie wpisz:
list disk
Zobaczymy czy dysk jest widoczny.
Jeśl tak to teraz wejdź w Mój Komputer i sprawdź czy widzi partycje i jaka litera jest dla partycji sytsemowej. Moze być niedostępa.
Teraz zamknij okno dikpart i pononie wciśnij WinKey+R i wpisz:
cmd
W otwartym oknie wpisz:
chkdsk c: /r
za c: podstaw literę partycji systemowej.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości