• Ogłoszenie:

Głośniki do telewizora ?

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Głośniki do telewizora ?

Postprzez Schaolin360 16 Paź 2014, 20:09

reklama
Witam posiadam Tv marki Sharp LC-32D65E i chciałbym do nich kupić jakieś głośniki, najlepiej 5.1, ale jakby nie można było takich podłączyć to mogłyby być i 2.1. Ogólnie chciałbym wiedzieć czy da się jakieś głośniki bezpośrednio podłączyć pod TV czy nie ma takiej możliwości, jeśli nie to co dobrego i niedrogiego można kupić pod tv by polepszyć dźwięk, chciałbym żeby kilka sprzętów mogło działać na tych głośnikach, tylko kompletnie się nie znam i nie wiem co by było najlepszym rozwiązaniem (pod Tv mam podpiętego Xboxa360 i dekoder i głównie o te 2 sprzęty mi chodzi żeby głośniki na nich działały, czasem jeszcze podpinam kabel HDMI TV pod PC i oglądam np. mecz i fajnie jakby to też działało, ale to już mniej ważne)

Nie chciał bym wydać więcej niż 300,400 zł, ktoś coś poleca ??
Schaolin360
~user
 
Posty: 32
Dołączenie: 26 Paź 2012, 19:12



Głośniki do telewizora ?

Postprzez Mikou@j 20 Paź 2014, 18:04

Jeśli głośniki będą podpięte pod TV, to cokolwiek innego byś nie podpiął pod TV, to będą one działać.

Najlepiej byłoby szukać czegoś z optykiem, a w tej cenie może być ciężko. Na złączu słuchawkowym jednak trochę traci się na jakości.
Genius SW-HF5.1 4800, 125W
Microlab M700U
Edifier R1900TII

Nie myślałeś o soundbarze ? Co prawda trzeba by trochę dopłacić np. do Sony HT-CT60BT, ale gra to naprawdę przyzwoicie.

Autor postu otrzymał pochwałę
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Głośniki do telewizora ?

Postprzez Schaolin360 22 Paź 2014, 19:14

Digital audio out (optical)
Pod takie coś da się podłączyć głośniki normalnie, czy trzeba jakiś konwenter mieć?

A o soundbarze nie słyszałem, dobrej jakości dźwięk to daje ??

Tak wyglądają wszystkie złącza jakie mam i moje pytanie brzmi co najlepiej podłączyć do tego TV, żeby wszystkie sprzęty działały dobrze!
Cene zwiększam do ok. 1000 zł (nie spieszy mi się z zakupem :wink:)
http://zapodaj.net/images/7602f79698f1f.png
Schaolin360
~user
 
Posty: 32
Dołączenie: 26 Paź 2012, 19:12




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości