• Ogłoszenie:

Program do zmiany hasła sieci wifi na routerze

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Program do zmiany hasła sieci wifi na routerze

Postprzez drdala 10 Paź 2014, 09:44

reklama
Witam
Czy orientujecie się może czy jest taki program który pomógłby w zmienianiu hasła do wifi na routerze. Mam punkt w którym chce, żeby codziennie było zmieniane hasło z tego względu, żeby ludzie mieszkający obok nie mogli z niego korzystać a mimo to chcemy udostępniać naszym klientom wifi. Nie chcę za bardzo dawać dostępu do routera ludziom którzy nic się na tym nie znają i dlatego przydałby mi się taki program.
drdala
~user
 
Posty: 242
Dołączenie: 03 Sty 2012, 13:28



Program do zmiany hasła sieci wifi na routerze

Postprzez zdunek 20 Paź 2014, 14:00

Jak router jest na tomato/ddwrt to teoretycznie można dodać do harmonogramu (cron) krótki skrypt do zmiany hasła. Poszukaj w necie może już ktoś ma gotowe skrypty.
zdunek
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 20 Sie 2014, 15:06



Program do zmiany hasła sieci wifi na routerze

Postprzez fargos 29 Paź 2014, 15:50

Jest inne rozwiązanie lepsze będąc w grecji na wakacjach kody drukowali na określony czas. Widziałem kiedyś gdzieś na necie gotowe takie routery.
Wiele osób pewnie w to wątpi, ale wbrew pozorom bardzo często kredyty bez BIK Warszawa http://dobrekredyty.com.pl są nisko oprocentowane. Ogólnie warunki kredytów bez BIK w ostatnich latach bardzo się w naszym kraju poprawiły. I to się chwali!
fargos
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 29 Paź 2014, 14:51




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości