• Ogłoszenie:

Path of exile hełm abyssus obrażenia fizyczne

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Path of exile hełm abyssus obrażenia fizyczne

Postprzez Artur1987 29 Wrz 2014, 17:32

reklama
Witam. W zasadzie mam dwa pytania, jedno odnośnie jak napisano w tytule i drugie z innej kategorii. Będę wdzięczny za udzielenia pomocy od graczy, którzy mieli dłuższą styczność z PoE czy też używają hełmu Abyssusa.

1. Otóż dość tanio zakupiłem hełm Abyssus. Wiedziałem, że zwiększy on znacznie zadawane przeze mnie obrażenia (w tej chwili 39k solo,gram duelistą z szybkim atakiem) a jednocześnie zadawane od przeciwnika obrażenia fizyczne znacznie się zwiększą. O 43 procent. Gra się fajnie, ale coraz częsciej giinę. Czytalem na którymś z anglojęzycznych forów, że należy mieć bardzo dużo czystego armora no i życia (mam ponad 5ki 37 procent szans na zablokowanie obrażeń). Pytanie jest takie: jak dużą ilość armora powinienem posiąść, żeby chociaż zniwelować te obrażenia Abyssusa, ponieważ zdarza się niestety, że często ginę tam, gdzie są przeciwnicy złukami, czy inym talatajstwem zadający czyste ataki fizyczne?

2. Grając postacią duelisty, oparłem swoje ataki o Lighting Strike . Gdy wskażę myszą na ikonkę w dolnym prawym rogu ekranu, pokazuje się, jakie typy obrażń zadaje: i tak zadaje X obrażeń od światła, X obrażeń od ognia i zimna (Herald of Ash i Ice)i X OBRAŻEŃ FIZYCZNYCH. I tu pojawia się pytanie odnośnie obrażeń fizycznych. Z tego co zrozumiałem obrazenia fizyczne sa zadawane w zwarciu, a ja mam ataki oparte na Projectile (Lighting Strike), więctak na prawdę przecież nie moge w ten sposób zadawać obrażeń fizycznych. Czy jest na drzewku umiejętnosci, albo gem ew. aura coś co pozwoli mi przekształcić ten atak fizyczny do Lighting Strike?

Za udzielenie fachowych odpowiedzi będę naprawdę wdzięczny. Z góry pozdrawiam.
Artur1987
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość