• Ogłoszenie:

Kompresja plików i inne zagwozdki

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Kompresja plików i inne zagwozdki

Postprzez Andrzej1994 28 Wrz 2014, 23:02

reklama
1. Może niektórzy nie będą wiedzieli o co mi chodzi, dlatego powiem, że jest taka funkcja w WinXp, że można oczyszczać dysk i tam jest propozycja zwiększenia pamięci na dysku poprzez kompresję plików czy mogę to bezpiecznie zrobić, bez utraty możności do prawidłowego korzystania z komputera.
2. Czy można znaleźć starsze wersje google chrome prócz chomikuj.pl, najlepiej na stronie tejże przeglądarki, bo mozilla, opera mają zrobione archiwum.
3. Nie mogę otworzyć czatu na skijumping.pl, a jak otwieram inne(np. Wirtualnej Polski, co jedna osoba zgłosiła na tym forum), to nie ma przeszkód. Najlepiej, jakby to ktoś sprawdził.
4. Jestem ofiarą nieaktualizowania Skype, a dobrze wszyscy wiemy, co było tego konsekwencją. W związku z tym czy Microsoft Silverlight (bo wydaję mi się, że Skype pochodzi od Microsoft), też wyłączy poprzednie wersje, bo zrobiłem crash na komputerze, i ten program też takie rozwiązanie planuje? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Andrzej1994
 



Kompresja plików i inne zagwozdki

Postprzez fluid 29 Wrz 2014, 15:57

ad 1 - smialo mozesz to zrobic bez obawy o utrate danych
ad 2 - http://www.oldapps.com/google_chrome.php
ad 3 - a gdzie tam jest wejscie na chat bo znalezc nie moge (sprawdz czy masz zainstalwoana najnowsza wersje java bo to pewnie jest tego przyczyna ze nie mozesz wejsc)
ad 4 - eeeee co?? :1:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości