• Ogłoszenie:

Błąd systemu podczas uruchamiania alienshooter.exe

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Błąd systemu podczas uruchamiania alienshooter.exe

Postprzez programista007 28 Wrz 2014, 15:42

reklama
Witam !

Od pewnego czasu martwi mnie pewna usterka dotycząca programów oraz systemu...Podczas uruchamiania RPGmaker Vx.exe pojawił się błąd..ale nie wiadomo jakim sposobem go rozwiązałem....- Przyznam się że wiele razy ustawiałem wartości systemu w programi Game Booster v3.4 od IObit, była to wydajność oraz pamięć wirtualna.
I Kiedyś grałem w Alien Shooter i działał normalnie...a dzisiaj próbuje już chyba setny raz..i pokazuję się błąd :
Image

Co mam z tym zrobić ? Ustawiałem wielokrotnie inne wartości w polu "Usprawnij"....czy jest to wina ustawień systemu ?

Proszę o pomoc !
HP Pavilion g6 | Windows 7 64bit | 8GB Ram | Intel Core i3-2330M | AMD Radeon HD 7450m / Intel HD Graphics |
Awatar użytkownika
programista007
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 25 Sty 2014, 15:10
Miejscowość: C#
Pochwały: 2



Błąd systemu podczas uruchamiania alienshooter.exe

Postprzez ManieG 28 Wrz 2014, 18:46

Wedlug mnie to jest blad systemu, po tych bledach wynika z tego, ze wersja gry jest juz stara, albo pliki sa zle ...
Pobierz najlepiej folder z gra i wgraj na dysk, sprawdz tez czy mozna zainstalowac najnowsza wersje ;p
Awatar użytkownika
ManieG
~user
 
Posty: 70
Dołączenie: 26 Sie 2013, 16:00
Miejscowość: UNKOWN
Pochwały: 3



Błąd systemu podczas uruchamiania alienshooter.exe

Postprzez programista007 29 Wrz 2014, 14:29

Pobrałem ale dalej nie działa...

sprawdźcie czy u was działa..
http://www.mediafire.com/download/lf0pvmoefr3l7vb/AlienShooterPL.zip
HP Pavilion g6 | Windows 7 64bit | 8GB Ram | Intel Core i3-2330M | AMD Radeon HD 7450m / Intel HD Graphics |
Awatar użytkownika
programista007
~user
 
Posty: 158
Dołączenie: 25 Sty 2014, 15:10
Miejscowość: C#
Pochwały: 2




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości