• Ogłoszenie:

Pamiec na wiadomosci nie gotowa

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Pamiec na wiadomosci nie gotowa

Postprzez supre 20 Wrz 2014, 19:18

reklama
Mam taki problem w telefonie jak chce wejsc w skrzynke odbiorcza a nawet utworzyc sms caly czas pisze " pamiec na wiadomosci nie gotowa" mam tam okolo 1800 smsow. Jest to zwykla nokia c2-01. Czekam juz.chyba 4 godz i dalej to samo pisze. I wylaczenie tel nic nie daje. Czekam na odp
supre
 



Pamiec na wiadomosci nie gotowa

Postprzez apg2312 20 Wrz 2014, 19:36

Zapchałeś po prostu telefon. Usuń stare wiadomości. Najlepiej wszystkie...
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85



Pamiec na wiadomosci nie gotowa

Postprzez suprem 20 Wrz 2014, 19:52

A jak mi nie chce wejsc w smsy i w skrzynke nawet nie wiem jakie smsy dostaje z nr bo mi nie przychodza teraz i ja nie moge wyslac bo pisze caly czas pamiec nie gotowa . Nie moge usunac bo nie wejde na nie..... ??????? Odp.
suprem
 



Pamiec na wiadomosci nie gotowa

Postprzez Łowca Androidów 20 Wrz 2014, 19:57

Zainstaluj OVI suite i z poziomu omputera zarządzaj sms'ami.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2137
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Pamiec na wiadomosci nie gotowa

Postprzez suprem 20 Wrz 2014, 20:16

Ok. ale ja nie posiadam komputera z internetem itp. mam tylko do dyspozycji tel z netem. a mam pytanie czy dalo by sie cos zrobic przez tel i w jaki inny sposob usunac te smsy z tel? I jak skad mam wiedziec czy do rana bedzie juz gotowa ta pamiec na smsy....?.a tam mam prawie 2 tys sms i tel mi sie zacina teraz przez to..... Czekam na odp... :roll:
suprem
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości