• Ogłoszenie:

Wirus? zalogowało mnie na inny profil systemu windows

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Wirus? zalogowało mnie na inny profil systemu windows

Postprzez 0czko 15 Wrz 2014, 22:51

reklama
Włączyłem komputer, zalogowało mnie na jakiś inny profil (posiadałem 1). Gry i programy normalnie na puplicie było widać, ale nie było moich osobistych folderów. Postanowiłem znaleźć folder poprzez wyszukiwanie. Znalazłem i przeniosłem na pulpit. Dałem uruchom ponownie, moj profil się ukazał(i żaden inny) po wejściu, brakuje mi folderu który przeniosłem na tamtym(niezlokalizowany i nieznanym) profilu. Teraz pytanie jak odzyskać tamten folder. Ew. jak wejść w tamten nienzany profil!?
0czko
 



Wirus?

Postprzez Łowca Androidów 16 Wrz 2014, 09:50

Ten nieznany profil to był profil tzw. tymczasowy - wystąpił problem z zalogowaniem się do właściwego profilu i system automatycznie zalogował cię na tymczasowy profil. Ma on to do siebie (jak sama nazwa wskazuje), ze jest to profil w którym nie zapisują się żadne zmiany.
Przeniosłeś katalog ze swojego profilu do profilu tymczasowego - to prawie to samo co bys je usunął bo po restarcie - nawet gdybyś się zalogował ponownie do profilu tymczasowego katalogu tego by już nie było.
Teraz to tylko program do odzyskiwania danych - np. R-Studio
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości