• Ogłoszenie:

3 windowsy na jednym komputerze - xp, 98 i 3.1

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

3 windowsy na jednym komputerze - xp, 98 i 3.1

Postprzez kamiledi15 21 Sie 2014, 17:24

reklama
Witam,
zamarzyło mi się, żeby na jednym komputerze mieć kilka Windowsów, bez użycia maszyn wirtualnych. Miałem zainstalowany Windows XP, sformatowałem dysk i zamiast XP zainstalowałem Windows 98 z oryginalnej płyty. Podczas uruchamiania Scandiska wyskoczył błąd, że jest za mało pamięci i nie można kontynuować, zignorowałem i zainstalowało się do końca. Efekt jest taki, że po uruchomieniu wisi logo Windows 98, te paseczki na dole przesuwają się bardzo powoli z prędkością 1 fps i nic się dalej nie dzieje. Czy komputer jest zbyt nowoczesny i nie da się tego zrobić?
Domyślnie chciałbym mieć 3 Windowsy - XP, 98 i 3.1, na trzech partycjach. Jeśli jest to możliwe na dość nowym komputerze, to prosiłbym o porady, jak to zrobić.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1



3 windowsy na jednym komputerze - xp, 98 i 3.1

Postprzez Łowca Androidów 21 Sie 2014, 17:55

Za nowy sprzęt - nie da rady.

Tak z ciekawości - po co ci takie archaiki (XP to już zabytek, a Win98 czy 3.1 to już prehistoria
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



3 windowsy na jednym komputerze - xp, 98 i 3.1

Postprzez kamiledi15 21 Sie 2014, 17:57

Trochę z sentymentu, lubię takie starocie. Poza tym - do uruchamiania starych gier i programów. Na drugim komputerze mam Windows 7.
Skoro nie da rady, trzeba będzie poprzestać na maszynie wirtualnej, trudno.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości