• Ogłoszenie:

Foldery mi sie nie otwierają windows explorer

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Foldery mi sie nie otwierają windows explorer

Postprzez pati90 21 Sie 2014, 11:13

reklama
WItam.
Tak jak w temacie - żaden folder nie chce mi się otworzyć, czy to "mój komputer" czy "panel sterowania" - włącza się niby to okienko otwierania folderu, ale jest białe (tak jakby sie nie umiało dograć do końća", mało tego nie mozna tego potem wylaczyć (jakby zawieszone) i wszedzie nad nimi pisze Eksplorator Windows. Nie wiem co sie stało, nic nie wgrywałam, jedyne co to ostatnimi dniami podłączałam wejsciem HDMI lapka do TV, ale robiłam to wczesniej i nie było nigdy zadnego problemu... Dodatkowo w tym samym czasie przestała mi działać przeglądarka Explorera i foldery takie jak Kosz, moj komputer zmieniły nazwe na Recycle Bin, Computer - nie wiem juz o co chodzi :/ Internet w Mozilli działa normalnie. Błagam niech mi ktos pomoże, bo praktycznie nic teraz nie moge zrobić na tym kompie :/ (Windows 7)
pati90
 



Foldery mi sie nie otwierają windows explorer

Postprzez Łowca Androidów 21 Sie 2014, 14:12

Zarejestruj się tu na forum i załóż wątek w dziale Bezpieczeństwo
Wstaw tam odpobiednie logi.
Na początek logi z FRST

Pobierz >>>FRST (x86x64)<<< zgodny z architekturą Twoejgo systemu (x64 lub x86)
Zapisz na pulpicie, uruchom program klikają prawym przyciskiem myszy i opcja Uruchom jako administrator - upewnij się, że pole Addition jest zaznaczone (jeśli nie to zaznacz) -> kliknij przycisk SCAN.
Program wygeneruje dwa logi (FRST i Addition) - oba proszę załączyć na forum w [code] czy [spoiler] lub jako załącznik

Jak sprawdzić czy system jest 64 czy 32 bitowy:
Wciskamy WinKey+R i wpisujemy dxdiag -> klikamy Nie i w otwartym oknie w pozycji System operacyjny mamy potrzebne informacje
lub na piechotę:
Przycisk Start -> Prawy przycisk myszy na Komputer -> Właściwości i tutaj mamy informację:
Typ systemu - 64-bitowy system operacyjny
lub
Typ systemu - 32-bitowy system operacyjny

Oczywiście logi wstaw we wspomnianym wyżej dziale.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Reg associations

Postprzez Katerin 25 Sie 2014, 13:15

to jest mało inwazyjne, ale raport z FRST jeszcze mniej inwazyjny…

pobierz te pliki :
default_folder.reg (Foldery)
default_directory.reg (Directory protocol associations)

Po pobraniu uruchamiasz:
Image (obrazek)

Potem potwierdzasz ewentualne wyższe uprawnienia (może trzeba będzie podać hasło do konta admina):
Image (obrazek)

Na koniec potwierdzasz scalenie informacji z rejestrem:
Image (obrazek)

Jak dana informacja dobrze się scali otrzymasz taki komunikat:
Image (obrazek)

Potem uruchom ponownie komputer.
Katerin
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 16 Lut 2013, 16:43
Pochwały: 2




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości