• Ogłoszenie:

Siatkowka - ktore mecze polska?

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Siatkowka - ktore mecze polska?

Postprzez Bialko0019 19 Sie 2014, 21:19

WItajcie. Moja dziewczyna jest fanką siatkówki i chciałem jej sprezentować bilet na mecz Polski w siatkówce. Wyczytałem że polska reprezentacja będzie grała na Arenie Łódź i mam możliwość zakupu biletu na 10 Września dla nas w którym na jednym bilecie są dwa mecze - o 16.30 i 20.15. Słyszałem gdzieś mi się obiło o uszy, że ( wybaczcie, na siatkówce się w ogóle nie znam ;-P ) że właśnie 10 września Polska będzie grała albo w pierwszym albo w drugim meczu - czy to prawda? Jak to można sprawdzić w których meczach będzie Polska grała?

Dziękuję Wam z góry ;)

Dodano 19.08.2014 21:46:16:
albo na przykład 14 wrzesień ? ;-)
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36



Siatkowka - ktore mecze polska?

Postprzez kajtekjr 22 Sie 2014, 22:37

Niestety na dzień dzisiejszy przed rozegraniem 1 fazy turnieju nie jesteśmy wstanie powiedzieć kto zagra z kim po 8 września ;)
To analogicznie tak jakbyś chciał wiedzieć kto z kim zagra w ćwierćfinale mundialu jeszcze przed rozpoczęciem imprezy ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Siatkowka - ktore mecze polska?

Postprzez Wiaderko 26 Sie 2014, 13:04

No właśnie to już jest kolejna faza turnieju, więc ciężko prorokować, sprawdź sobie na jakieś sportowej stronie terminarz spotkań i kalendarz turnieju...i jakoś dojdziesz do tego kto w danym dniu ew. może się spotkać;)
Wiaderko
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 09 Maj 2013, 13:46
Pochwały: 1




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości